Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale panie kolego.. czy o wygląd tu chodzi??

 

Jak się przejechałem wiedziałem że to to, a wygląd to powłoka...jak w miłości... liczy się serce, wnętrze :lol:

 

Poczekaj na zimę, wtedy będą patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam!

 

Na forum jestem zarejestrowany od dość dawna :)

 

Cóż... interesuje mnie konkretny model - Subaru Baja - 2.5 bez turbo. Jak tylko uzbieram gotówę... nie zastanawiam się ani chwili! :)

 

A i dość ważna zaleta - można odliczyć VAT i paliwo :D

 

Pozdrawiam wszystkich Imprezowych, Outbackowych, Foresterowych, SVXowych, Legacy'owych i Tribeca'owych :D

 

Aktualnie jeżdzę oplem combo od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum jeszcze raz. Mam usprawiedliwienie, iż ponownie i po przerwie - według wszelkich znaków w przyszłym miesiącu będę już jeździł Subaru Outback...niestety pewnie ku rozpaczy niektórych - wersją diesla. To moje pierwsze subaru. Ciekaw jestem pierwszych wrażeń z jazdy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przestańcie bo się zawstydzę :oops: Rozrabiara otacza mnie szczególną troską,kolejny bedzie mi piwo stawiał... WOW :) To jest dopiero powitanie :D Mam na imię Sebastian i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Legacy Spec B MY04. Na forum z braku czasu bywam rzadko dlatego przepraszam za tak opóźnioną reakcję. Jeśli ktoś będzie chciał się ze mną skontaktować moje gg 31623062-proszę pisać na pewno odpiszę.

PS Dziękuje wszystkim za gorące powitanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przestańcie bo się zawstydzę Rozrabiara otacza mnie szczególną troską,kolejny bedzie mi piwo stawiał... WOW To jest dopiero powitanie Mam na imię Sebastian i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Legacy Spec B MY04. Na forum z braku czasu bywam rzadko dlatego przepraszam za tak opóźnioną reakcję. Jeśli ktoś będzie chciał się ze mną skontaktować moje gg 31623062-proszę pisać na pewno odpiszę.

PS Dziękuje wszystkim za gorące powitanie

jasne wpadaj czesciej tutaj, szczegolnie do baru!

 

A Tobie [you] piwo dzisiaj postawie

 

220px-NCI_Visuals_Food_Beer.jpg&sa=X&ei=bERMUIeRCJCX0QXe44CoBg&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNGOnyxAU-cV-Deb7Enc5FiwqZx55w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mareknad123, przekonasz się ,że Audi przy tym aucie odpada 8) Sie ma :!:

 

Dzięki. Mam taką nadzieję. Początkowo trochę wystraszyły mnie te początkowe posty o kłopotach diesla, ale zaryzykowałem. Przejażdżka Outbackiem mnie "powaliła". Autko spełnia moje oczekiwania jako codzienny środek transportu i autko rodzinne. Teraz czekam niecierpliwie na odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...