Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem EXtaksówkarzem. I Swojego mercedesa (do pracy) zamierzam zamienić na Wygodnego Forestera (dla "Siebie"). Napęd 4x4, automat i "świat stoi otworem..."

Mam nadzieję wiele się dowiedzieć z tego forum, a może i w przyszłości dawać rady innym użytkownikom...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakiś czas obserwowałem (dzięki za edukację i pomoc w podjęciu decyzji), a teraz dołączam jako, miejmy nadzieję aktywny uczestnik. Właśnie, jeszcze się nie do końca otrząsnąłem, kupiłem Legacy Spec B w automacie... I jest dobrze ;D Do usłyszenia. Aha, pozdro, Tuscan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również, mam pytanko, czy pozdrawiacie napotkane na drodze subaryny i w jaki sposób

,jakie by nie były,wiem że nie do tematu ale jestem ciekaw ile osób się utożsamia z tymi jak by niepatrząc dającym wielką radość z jazdy autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również, mam pytanko, czy pozdrawiacie napotkane na drodze subaryny i w jaki sposób

,jakie by nie były,wiem że nie do tematu ale jestem ciekaw ile osób się utożsamia z tymi jak by niepatrząc dającym wielką radość z jazdy autami.

Machamy, kiwamy, trąbimy, błyskamy, szczerzymy zęby przednie :)

 

Ale zwyczaj pozdrawiania się niestety zanika. Zajrzyj do wątku http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/1848-pozdrawiamy-sie/

- w ostatnich tygodniach pomiędzy samymi pozdrowieniami była tam dyskusja na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Po 8 latach przygody z Hondą Civic przyszedł czas na to by przesiąść się w coś z większy i mocniejszym autkiem i napędzanym na 4 kółka . Od miesiąca jestem szczęśliwym użytkownikiem Imprezy GF z 98r.

Edytowane przez lelenbp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony,

 

od kilku miesięcy skromny współwłaściciel Forestera S-burbon 2002.

Lokalizacja: Lublin (trochę boli ubogie życie grupy lubelskiej, ale zdaję sobie sprawę ,że czasy spotów i ogólnej chęci poznawania się w realu odchodzą w zapomnienie)

Plany: auto do zadań codziennych, czyli przywieźć bułki ze sklepy, wywieźć puste butelki do skupu itp.

Od kilkunastu lat zajarany inną marką, niestety w subaru zielony jak zielona herbata. Troszkę wiedzy czerpię z forum, jednak brak mi póki co bratnich lubelskich duszyczek, które doradzą co i jak ,żeby było taniej i lepiej ;)

Liczę na jakiś wiosenny spocik...a to już niedługo :P

 

pozdrawiam.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zostałem kiedyś skażony hasłem że auta z napędem na tylną lub przednią os to po prostu auta z zepsutym napędem Idąc tym tropem była Niva, Kia sportage(jest nadal) scenic Rx4, a kiedy się z nim rozstałem pustkę wypełniła Impreza GD 2006 1.5. Co prawda wolałbym WRX ale autko ma być ogólnie dla żony na zimę i na lato dla mnie. Ma niezbyt dużo palić no i się nie psuć. Po przesiadce z BMW E 46 328 mocy jest trochę mało ale ściganki ze świateł już mnie nie interesują. Wożę się więc imprezą i póki co jestem z niej bardzo zadowolony (wczoraj tylko trochę mniej jak musiałem wysupłać 1300 za wymianę rozrządu). Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...