Jump to content

migająca ikona kluczyka na tablicy

psiezul
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam szybkie pytanko... Jestem nowym posiadaczem Subaru Forester 2.0 rocznik 2005. Pojawił sie pewien problem (a może zagadka). Wczoraj po jeździe jak wyjąłem kluczyk ze stacyjki zaczeła mi migać kontrolka w kształcie kluczyka.... Wczesniej nic takiego nie było. Czy dziej sie coś złego? Czy może bateria w kluczyku jest słaba? Doczytałem się na forum, że jest to kontrolka immobilizera.... pytanie czy jak miga to dzieje sie coś złego skoro wcześniej nie migała? I co z tym fantem zrobić???

Pozdrawiam

Witamy na forum!

Też mam rocznik 2005 ii też mruga mi kontrolka po wyciągnięciu kluczyka. Nie jestem pewien czy jest w kształcie kluczyka, nigdy mnie to nie zastanawiało. Jak nikt nic nie odpisze to wieczorem dam znać co tam jest :)

Mysle ze migala wczesniej tez. po wyjeciu kluczyka uaktywnia sie immobilizer w ten sposob czyli poprzez migajacy kluczyk zawiadamia nas o tym ze wszytko gra i bucy.

Edited by cieba7

hmmm :) na 100% nie powiem... dałbym głowę, że się nie swieciła ale skoro mówicie, że powinna to pewnie nie zwróciłem na to uwagi az do tej pory :)

Dzieki za info to mnie uspokoiło :)

Pozdrawiam

Witam,

Mam szybkie pytanko... Jestem nowym posiadaczem Subaru Forester 2.0 rocznik 2005. Pojawił sie pewien problem (a może zagadka). Wczoraj po jeździe jak wyjąłem kluczyk ze stacyjki zaczeła mi migać kontrolka w kształcie kluczyka.... Wczesniej nic takiego nie było. Czy dziej sie coś złego? Czy może bateria w kluczyku jest słaba? Doczytałem się na forum, że jest to kontrolka immobilizera.... pytanie czy jak miga to dzieje sie coś złego skoro wcześniej nie migała? I co z tym fantem zrobić???

Pozdrawiam

miga i ma migać, także spokojna głowa ;)

u mnie w Legacy III tez sie nad tym przez chwile zastanawiałem .. miga tylko jak kluczyk nie jest w stacyjce, wtedy immobilajzer jest aktywny i tyle, tak sie dowiedziałem, pozdrawiam