Skocz do zawartości

Poliuretanowe Elementy Zawieszeń


voodoo84

Rekomendowane odpowiedzi

Opinie nt. PU przy mocowaniu dyfra czytałem w większości takie, że doskonale przenoszą wszelkie drgania co w cywilnym aucie może to być mało komfortowe.

Standardowa twardość jest taka jak gumy ugniesz rekami. Ponadto niektóre maja otwory aby lepiej tłumily wibracje. Dla mnie montaż jest dużo prostszy a cena prawie taka sama 280 pln za komplet 4 tulei gumowych dyfra i samolotu vs 320 za stronglexy czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Opinie nt. PU przy mocowaniu dyfra czytałem w większości takie, że doskonale przenoszą wszelkie drgania co w cywilnym aucie może to być mało komfortowe.

Standardowa twardość jest taka jak gumy ugniesz rekami. Ponadto niektóre maja otwory aby lepiej tłumily wibracje. Dla mnie montaż jest dużo prostszy a cena prawie taka sama 280 pln za komplet 4 tulei gumowych dyfra i samolotu vs 320 za stronglexy czerwone

 

Tak przy okazji zapytam, na co zwracać uwagę przy montażu tulei PU? Słyszałem, że takie tuleje trzeba dokręcać jak auto już stoi "na kołach", gdzie pakuje się smar (jak trzymam w rękach tuleję tylnego stabilizatora, to nie widzę specjalnie miejsca, gdzie ten smar miałby wejść - pasowania sa bardzo ciasne)? itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak nam juz tak dobrze idzie to kolejne kwestie - musialem sie zaopatrzyc w laczniki dzis i zakupilem cos tkaiego:

 

post-8028-0-79320100-1461058845.jpg

na przod 

 

 

a cos takiego na tyl:

 

post-8028-0-16509800-1461058863.jpg

 

 

pytanie czy nie warto tego od razu zamienic czyms lepszym? 

 

i czy te gumki w lacznikach tez sie da podmienic na "cos twardszego":)?

 

to jest moze zamiennnik do przodu?

post-8028-0-09597500-1461058939.jpg

czy to zupelnie inny model?\

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie nt. PU przy mocowaniu dyfra czytałem w większości takie, że doskonale przenoszą wszelkie drgania co w cywilnym aucie może to być mało komfortowe.

Mam poli wszędzie.

Jeśli chodzi o dyfer, to drgań jakoś nie odczuwam, jednak zaczniesz SŁYSZEĆ, że masz dyfer i nic się nie da z tym zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Odkopię temat. Ktoś z was ma zamontowane KYB Ultra SR+poli Powerflex? Jak się spisuje/prowadzi? Jakie sprężyny do tego montowaliście? Eibach Pro Kit nie "otępia" pracy amorka? Posiada ktoś z was namiary na tani zestaw Powerflexa?

Edytowane przez pablosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...