Skocz do zawartości

Zawody gokartowe dla dzieci z praskich Domów Dziecka - potrzebne SUBARU 03.03.2013


Bestia

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziki,

właśnie dzwoniła do mnie znajoma, podpytując czy się pojawię. Niestety nie jestem w stanie w tą niedzielę.

Ale do rzeczy o co chodzi:

 

https://www.facebook...37771389723518/

 

Kopiuję z wydarzenia:

Zima nie odpuszcza, więc tym razem "sezon" zaczniemy od...gokartów :) Dla dzieci z Domu Dziecka na warszawskiej Pradze organizujemy 3 marca pełne, kilkugodzinne zawody gokartowe. A będzie się działo - zaczynamy od szkolenia teoretycznego i praktycznego z jazdy gokartami, a następnie przeprowadzone zostaną zawody o wielki puchar. W międzyczasie na dzieci czeka kino 5D oraz szkolenia z prawidłowego serwisu gokarta.

 

Zawody odbędą się na torze Grand Prix w Blue City, tak więc szukamy sportowych i niezwykłych samochodów które przyłączą się do sportowych aut z Forum Subaru, i dołączą do konwoju przewożącego dzieci z Pragi do Blue City oraz z powrotem. A pamiętając ubiegłoroczne konwoje, będzie to niezwykły przejazd :)

 

Aby się do nas przyłączyć zapraszamy 3 marca, o godz. 10, na parking pod Centrum Sportowym Torwar na ul. Łazienkowskiej 6a. Jedynie prośba do osób chętnych o wcześniejszą deklarację przyjazdu na adres: info@motocyklisci-dzieciom.pl - musimy mieć komplet samochodów aby zabrać wszystkie dzieci.

 

Impreza organizowana jest przy dużym wsparciu firmy Procter& Gamble, centrum kartingowo-konferencyjnego Grand Prix w Blue City oraz Forum Subaru.

 

Również wszystkich chętnych do kibicowania serdecznie zapraszamy, będzie głośno i mocno motoryzacyjnie :)

 

 

Brakuje kilku samochodów aby przewieźć dzieci.

Gdyby ktoś miał czas i ochotę przewietrzyć Subaraka > najlepiej potwierdzić telefonicznie u organizatora swoją obecność.

 

Wrzucam to tu, bo na szybko nie znalazłem o tym info na forum.

Edytowane przez Bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...