Skocz do zawartości

Rally sprint Bemowo 3.03.2013


Cysztof

Rekomendowane odpowiedzi

2 RallySprint

 

http://www.automobil...sportakt38.html

 

8 prób , z czego 6 na Bemowie i 2 na STW, wpisowe 70, dla zrzeszonych w Polskim 60, pojemność trasy - 40 samochodów.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów - liczy się kolejność zapłaty wpisowego.

 

 

Ktoś - coś ? :)

Edytowane przez mikimoll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja jade chociaz przeraza mnie troche ten szuter...

 

A ten szuter to nie chodzi o syf na STW ? Bo jeśli ma być STW (niezbyt czyste) + pętla szutrowa na Bemowie, to może trzeba całość zimówkami obskoczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak namówię dziadków żeby przesuneli sobie wyjście z wnuczkami z okazji Dnia dziecka z soboty na niedzielę to się zjawię, może w końcu uda mi się odczarować Bemowo - nigdy od czasów pierwszych moich startów w końcówce lat 90-tych nie udało mi się tam ukończyć na pudle. Jeżeli jakiś KJS choć 1-2 próbami zahaczał o Bemowo to wynik był poza pudłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu odczarowałem to Bemowo - drugi w klasie. Szans na więcej nie było, bo jak to mówią szewc w podartych butach chodzi. Zaufałem prognozie z soboty, że ma być mokro i pojechałem na oponach deszczowych, a że nie chciało mi się targać slików ze sobą, to skatowałem opony przeokrutnie, a i prowadzenie na suchym betonie pozostawiało sporo do życzenia.

Jak się załadują filmiki to wrzucę ze 2 przejazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu odczarowałem to Bemowo - drugi w klasie. Szans na więcej nie było, bo jak to mówią szewc w podartych butach chodzi. Zaufałem prognozie z soboty, że ma być mokro i pojechałem na oponach deszczowych, a że nie chciało mi się targać slików ze sobą, to skatowałem opony przeokrutnie, a i prowadzenie na suchym betonie pozostawiało sporo do życzenia.

Jak się załadują filmiki to wrzucę ze 2 przejazdy.

 

Gratulacje. Ja zapisany i zapłacony, a jak w nocy wracałem ze zmiany kół to temperatura silnika poleciała pod niebo i dzisiaj odpuściłem.

 

Jaka frekwencja ? Był szuter ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chyba cala ekipa forumowa na dwojke w klasach ;)

 

No niestety nie. Ja dałem ciała. Samochód mi strasznie płużył. Nie wiem czy to kwestia zimówek, które chciałem dojechać i opona nie trzymała, czy po prostu zabrakło mi umiejętności. Było kilka nawrotów, których z kolei bez ręcznego nie umiałem szybko pokonać. Do tego na STW 2 razy przestrzeliłem metę. Za pierwszym razem poleciałem parę metrów za daleko. Za drugim podobno przednimi kołami zatrzymałem się na linii. Dopiero jak po chwili podjechałem, to zatrzymano mi czas, ale z 5 sekund w między czasie minęło :|

To nie był mój dzień :|

Wrzucę chyba jakiś swój przejazd, żebyście mi podpowiedzieli co źle robiłem. Pomożecie? :)

Edytowane przez 0SauroS0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chyba cala ekipa forumowa na dwojke w klasach ;)

 

No niestety nie. Ja dałem ciała. Samochód mi strasznie płużył. Nie wiem czy to kwestia zimówek, które chciałem dojechać i opona nie trzymała, czy po prostu zabrakło mi umiejętności. Było kilka nawrotów, których z kolei bez ręcznego nie umiałem szybko pokonać. Do tego na STW 2 razy przestrzeliłem metę. Za pierwszym razem poleciałem parę metrów za daleko. Za drugim podobno przednimi kołami zatrzymałem się na linii. Dopiero jak po chwili podjechałem, to zatrzymano mi czas, ale z 5 sekund w między czasie minęło :|

To nie był mój dzień :|

Wrzucę chyba jakiś swój przejazd, żebyście mi podpowiedzieli co źle robiłem. Pomożecie? :)

 

Byłem przez chwile ,obejrzałem dwie pierwsze pętle, a czym kolega jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sobie sam odpowiedziales w czym tkwil problem :)

 

Myślę, że przede wszystkim brak umiejętności. Muszę ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

 

dzisiaj chyba cala ekipa forumowa na dwojke w klasach ;)

 

No niestety nie. Ja dałem ciała. Samochód mi strasznie płużył. Nie wiem czy to kwestia zimówek, które chciałem dojechać i opona nie trzymała, czy po prostu zabrakło mi umiejętności. Było kilka nawrotów, których z kolei bez ręcznego nie umiałem szybko pokonać. Do tego na STW 2 razy przestrzeliłem metę. Za pierwszym razem poleciałem parę metrów za daleko. Za drugim podobno przednimi kołami zatrzymałem się na linii. Dopiero jak po chwili podjechałem, to zatrzymano mi czas, ale z 5 sekund w między czasie minęło :|

To nie był mój dzień :|

Wrzucę chyba jakiś swój przejazd, żebyście mi podpowiedzieli co źle robiłem. Pomożecie? :)

 

Byłem przez chwile ,obejrzałem dwie pierwsze pętle, a czym kolega jechał

 

Białe e36 sedan.

576819_159533777559840_1195950479_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, nie widziałem Twoich przejazdów więc ciężko powiedzieć co poszło nie tak. Po pierwsze opony. Zarówno tor STW jak i 2 próba na Bemowie to próby gdzie się jedzie non stop w skręcie i bardzo często ten skręt się zacieśnia - jak nie masz dobrej sztywnej opony to zapomnij o wyniku - takiego zakrętu nigdy nie przejdziesz po maksie całego bez dobrej opony, bo na końcu po prostu nie dokręcisz. Widac, a bardziej słychać to idealnie na moim drugim filmie - miałem miękkie opony na deszcz i zacieśnianie zakrętu to był dramat dla opon i trauma dla mnie ;) Gdybym w niedzielę założył sliki to na tych próbach spokojnie zszedłbym z czasami o jakieś 3-5 sekund. Na pierwszej może urwałbym max ze 2 bo tam aż tak w dupę opony nie dostawały.

Jak masz jakiś film z przejazdu to wrzuć może coś sie da wywnioskowac.

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz. Wrzucę coś dzisiaj.

 

Najchętniej to bym wziął na prawy któregoś z Was - masterów i posłuchał rad na żywo. Może następnym razem będzie okazja. W przyszłą niedzielę jest coś organizowane?

 

PS. znacie jakiś prosty programik do cięcia filmów mp4? Windowsowy movie maker mi się nie odpala, a inne które znalazłem w sieci wymagają rejestracji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...