Skocz do zawartości

Rally sprint Bemowo 3.03.2013


Cysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 w klasie nie wiem jak generalka bo troche zamieszania bylo.

Troche problemow z autem i oponami na czasowkach. Pocieszenie najlepszy czas na 2 probie.

 

Grzesio jak sie wyluzował to pieknymi boczurkami latał!

 

Go GP-ANT Rally Team!

 

Pozdrowionka dla Cysztofa (3 w klasie) i calej brygady forumowej!

Edytowane przez dario007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza przednia!

 

no może gdyby nie trzeba było czekać godzinę między próbami ;] ale i tak było bardzo fajnie :)

 

 

udało mi się wywalczyć 3 miejsce w klasie i 8 w generalce :D :D :D

 

 

nauczyłem się czegoś nowego - na beton trzeba dużo zwiększać ciśnienie w przednich oponach , bo boki strasznie zjadłem :/

 

 

 

gratulacje dla wszystkich forumowiczów, a w szczególności dla Michała z Legacy za czołówkę !!!

 

 

 

btw. już wiem co to mi obcierało... jechałem na 3 amortyzatorach, bo coś się stało z gniazdem w prawym tylnym kole (opuściło się i obcierało o oponę :/ )

post-3923-0-65119300-1362342296_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla spotkanych :)

I gratulacje dla kolegi z Legacy, Darka i Pawla za miejsca na podium...

Mi sie tez udalo 3cie w klasie wypracowac :yahoo:

Gdyby nie to masakryczne czekanie na przejazd to byloby perfekt tak "tylko" bardzo fajnie ;)

Edytowane przez Cysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 w klasie (RWD). Sporo się dzisiaj nauczyłem. Wiem gdzie popełniam błędy i jest co szlifować :) Fajnie :)

Co do imprezy. Bardzo ciekawe próby. Trochę chaos organizacyjny i bardzo długie przerwy między przejazdami. No i zaliczyłem pierwszego grilla w tym roku ;)

Zapomniałem o najważniejszym. Pozdro dla spotkanych forumowiczów. Miło było Was poznać.

Edytowane przez 0SauroS0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nagrodzonym i oczywiście dzięki z mojej strony za możliwość wspólnego pościgania.

Tylko chwilowo jesteście pogodzeni - zaraz znowu Służewiec i sytuacja wróci do zdrowej normy :) .

Edytowane przez mikimoll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 w klasie
3 miejsce w klasie i 8 w generalce
3cie w klasie
2 w klasie (RWD)

 

pięknie forum pojechało B) a gdzie Grzesiek ?

 

No i chyba jeszcze:

1sze w klasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 w klasie nie wiem jak generalka bo troche zamieszania bylo.

Troche problemow z autem i oponami na czasowkach. Pocieszenie najlepszy czas na 2 probie.

 

Grzesio jak sie wyluzował to pieknymi boczurkami latał!

 

Go GP-ANT Rally Team!

 

Pozdrowionka dla Cysztofa (3 w klasie) i calej brygady forumowej!

 

gpruszko generalnie wczoraj zajął się testowaniem auta a nie jechaniem po wynik. Po za tym stanowił miłą odmianę dla oka bo nie jechał na "szczura" :)

 

Jak by ktoś chciał zobaczyć kilka fotek dario007 i gpruszki to zapraszam tutaj (nawet Bzyku się załapał na portrecik ;) ) http://www.facebook....57992015&type=1

Edytowane przez mrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców. Fajna impreza i całkiem ciekawe próby. Szacun dla organizatorów za to, że udało się zrobić trasę, która nie była pachołkologią. Wywalczyłem moje ulubione 4 miejsce w klasie, ale widać to nie był do końca mój dzień. Następnym razem Wam nie odpuszczę. :wrrum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 w klasie (RWD). Sporo się dzisiaj nauczyłem. Wiem gdzie popełniam błędy i jest co szlifować :) Fajnie :)

Co do imprezy. Bardzo ciekawe próby. Trochę chaos organizacyjny i bardzo długie przerwy między przejazdami. No i zaliczyłem pierwszego grilla w tym roku ;)

Zapomniałem o najważniejszym. Pozdro dla spotkanych forumowiczów. Miło było Was poznać.

Miło było Cię poznać no i dzięki za śrubę do holowania. Widziałem, że zależy Ci na zostawieniu jej w dobrych rękach . Biorę ja na przechowanie i mam nadzieję, że jak będę oddawał to już po to, żebyś miał znowu kpl. z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek niestety mialem kilka problemow z autem m.in. blokowala mi sie kierownica i nawet sila mialem problem sie ratowac i chyba prawe łozysko.

Na testowych przeginalem i zjechalem opony do łysego i zrobily sie okrągle no i chyba dostalem 5s za opone ale nie ma wynikow i nie moge sprawdzic bo czasow nie mialem slabych a nawet najlepszy ma 2 probie.

Na starcie do 1 proby byl snieg i woda i przez to tracilem okolo 3s zanim opona cos zaczynala trzymac.

 

No i jest takie jedno przyslowie...

 

Dla Ciebie Wielkie Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@beben, gpruszko mniej precyzyjny? No co Ty :) Żebyś widział jakie dymy były na SJS'e jak instruktorzy się wściekali jak Grzesiek jeździł jak szczur a nie z fantazją :) nie mógł się odzwyczaić od tego, że trzeba jak najlepszy czas zrobić zamiast boczurami latać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...