Jump to content

Mini KJS Kluczbork - 24.02 - woj. opolskie

PiterOKL
 Share

Recommended Posts

85974633223555021170723.jpg

Automobilklub Opolski zaprasza na pierwszą tegoroczną imprezę, która odbędzie się 24 lutego na terenie PKS w Kluczborku. Próba zostanie rozegrana na nawierzchni asfaltowej (ewentualnie śniegu), a jej przewidywalna długość to ok. 1000 m. Podobnie jak w roku ubiegłym wpisowe wynosi 50 zł oraz 30 zł dla członków Automobilklubu Opolskiego z opłaconą składką za rok 2013.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Uzupełniającym Mini KJS Kluczbork o Puchar Starosty Kluczborskiego. Impreza odbędzie się na bazie PKS Kluczbork przy ul. Byczyńskiej 120. Próba o długości 1200 m. odbędzie się na nawierzchni asfaltowej i zostanie zakończona metą lotną. Mini KJS Kluczbork będzie pierwszą tegoroczną imprezą Automobilklubu, na której zastosowany zostanie system pomiaru czasu oparty o fotokomórkę i chronoprinter.

Przypominamy również o obowiązku posiadania własnych kasków.

http://www.automobilklub.opole.pl/dokumenty/minikjs/mkjs_kluczbork_2013_ru.pdf

http://www.automobilklub.opole.pl/dokumenty/minikjs/zgloszenie_mini.doc

moze ktos wpadnie? ja i AdamssGT startujemy :P

Adamss, troche zdjec i filmiki również mam z Twoich przejazdów. narazie zabiegany jestem, ale napewno Ci podesle :P

ode mnie rowniez kilka fotek, pozniej wrzuce link do galerii (ok 400 zdjec, ale marny fotograf był :P)

Adamss 2gie miejsce w klasie, ja 3cie. W generalce odpowiednio mielismy 9 i 12 pozycje :P złoił nas maluch co widac na zdjeciu tabeli z wynikami :D

dsc1637u.jpg

dsc1638z.jpg

dsc1639w.jpg

dsc1662x.jpg

dsc1665b.jpg

dsc1692p.jpg

dsc1698b.jpg

dsc1699r.jpg

dsc1704m.jpg