Skocz do zawartości

Mini KJS Kluczbork - 24.02 - woj. opolskie


PiterOKL

Rekomendowane odpowiedzi

85974633223555021170723.jpg

 

Automobilklub Opolski zaprasza na pierwszą tegoroczną imprezę, która odbędzie się 24 lutego na terenie PKS w Kluczborku. Próba zostanie rozegrana na nawierzchni asfaltowej (ewentualnie śniegu), a jej przewidywalna długość to ok. 1000 m. Podobnie jak w roku ubiegłym wpisowe wynosi 50 zł oraz 30 zł dla członków Automobilklubu Opolskiego z opłaconą składką za rok 2013.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Uzupełniającym Mini KJS Kluczbork o Puchar Starosty Kluczborskiego. Impreza odbędzie się na bazie PKS Kluczbork przy ul. Byczyńskiej 120. Próba o długości 1200 m. odbędzie się na nawierzchni asfaltowej i zostanie zakończona metą lotną. Mini KJS Kluczbork będzie pierwszą tegoroczną imprezą Automobilklubu, na której zastosowany zostanie system pomiaru czasu oparty o fotokomórkę i chronoprinter.

Przypominamy również o obowiązku posiadania własnych kasków.

 

http://www.automobilklub.opole.pl/dokumenty/minikjs/mkjs_kluczbork_2013_ru.pdf

 

http://www.automobilklub.opole.pl/dokumenty/minikjs/zgloszenie_mini.doc

 

moze ktos wpadnie? ja i AdamssGT startujemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamss, troche zdjec i filmiki również mam z Twoich przejazdów. narazie zabiegany jestem, ale napewno Ci podesle :P

 

ode mnie rowniez kilka fotek, pozniej wrzuce link do galerii (ok 400 zdjec, ale marny fotograf był :P)

 

Adamss 2gie miejsce w klasie, ja 3cie. W generalce odpowiednio mielismy 9 i 12 pozycje :P złoił nas maluch co widac na zdjeciu tabeli z wynikami :D

 

dsc1637u.jpg

 

dsc1638z.jpg

 

dsc1639w.jpg

 

dsc1662x.jpg

 

dsc1665b.jpg

 

dsc1692p.jpg

 

dsc1698b.jpg

 

dsc1699r.jpg

 

dsc1704m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...