Jump to content

Zawory


prols

Recommended Posts

Nie reguluje, ale jak usłyszysz jakby pod deklami zaworów latała Ci metalowa kulka - to popychacze do wymiany :) Nic wieczne nie jest. W każdym razie - jeśli ktoś będzie miał problem z hydrauliką zaworów i zajrzy tu w przyszłości - jest fajny preparat do czyszczenia hydropopychaczy - LM Hydro Stossel Additiv. Wypróbowane i sprawdzone. Pomaga tak na klekocące popychacze, jak i lekko zapieczone pierścienie.

Link to comment
Share on other sites

jest fajny preparat do czyszczenia hydropopychaczy - LM Hydro Stossel Additiv. Wypróbowane i sprawdzone. Pomaga tak na klekocące popychacze, jak i lekko zapieczone pierścienie

 

A jak się go aplikuje? Wlewasz do oleju?

Link to comment
Share on other sites

Preparat ma ok 300ml w zależności do firmy - tak, wlewasz do oleju i jeździsz, chyba, że będzie nadstan - to trza trochę oliwy zlać. Nie rozrzedza oleju, jak płukanki, nie trzeba zaraz oleju wymieniać. U mnie w starej bravie hałas był straszny, szczególnie na zimno, dzięki temu - jak ręką odjął. To pomoże jak masz zasyfione popychacze i przez to mają problem z napełnieniem, bo jak uszkodzone mechanicznie - to raczej nic nie zdziała :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...