Jump to content

,,nowa'' impreza

kpl29
 Share

Recommended Posts

Panowie, co sądzicie o nowej imprezie- mam na mysli taka 2010rok w wersji usa czyli sedan?

Kokretnie chodzi mi o wolnossacy model w automacie.

Ktoś ma, albo miał stycznośc?

Co poprawili w tym samochodzie? Coś zmienili w silniku ? Głosniej, ciszej, wygodniej, mniej wygodnie ?

Co sądzicie ?

Generalnie model kultowy dla mnie to 2001-2007, ale ta nowa w wersji- wyłacznie sedan- i jeszcze STi jest całkiem całkiem ;p Co do tej ,,wolnossacej'' mam mieszane uczucia, bo samochód generalnie, zwykły, ale to tylko taka moja sugestia nie poparta doświadczeniem, a może ktos miał stycznosc i zachęci ;p

moze byc i tak ;] Nie dotykałem, nie jechałem i nie widziałem (nie Sti) na żywo. Sti robi wrażenie, a ten na zdjeciach wyglada dość... przecietnie? Dla tego pytam

Natomiast czytałem ze gdzieś ze jakos fajnie rozwiazali skrzynie biegów , systemy kontroli trakcji itp itd... Ciekawy jestem czy warte to jest uwagi, czy tylko modyfikacja polegała na tym ze dali sekwencje pewnie z jakiegos innego subaraka i ładnie to opisali.

Kwestia gustu. Dla mie jest ładniejszy od hatchback'a który w ogóle nie nawiazuje do poprzedniej bryły.

Hatchback to też lanos. Ogólnie to auto wygląda jedynie w budzie STI jako sedan.

Kwestia gustu. Dla mie jest ładniejszy od hatchback'a który w ogóle nie nawiazuje do poprzedniej bryły.

Hatchback to też lanos. Ogólnie to auto wygląda jedynie w budzie STI jako sedan.

Kwestia gustu - hatch bardziej nawiazuje do rajdowek -np. lancia delta integrale - fakt ze rozni sie od tradycyjnych rajdowek Subaru, nie ma znaczenia. Poza tym jest bardziej uniwersalny na codzien - np. tylnie dzwi szerzej sie otwieraja, co ma znaczenie jesli sa dzieci w rodzinie.