Skocz do zawartości

,,nowa'' impreza


kpl29

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co sądzicie o nowej imprezie- mam na mysli taka 2010rok w wersji usa czyli sedan?

Kokretnie chodzi mi o wolnossacy model w automacie.

Ktoś ma, albo miał stycznośc?

 

Co poprawili w tym samochodzie? Coś zmienili w silniku ? Głosniej, ciszej, wygodniej, mniej wygodnie ?

Co sądzicie ?

 

Generalnie model kultowy dla mnie to 2001-2007, ale ta nowa w wersji- wyłacznie sedan- i jeszcze STi jest całkiem całkiem ;p Co do tej ,,wolnossacej'' mam mieszane uczucia, bo samochód generalnie, zwykły, ale to tylko taka moja sugestia nie poparta doświadczeniem, a może ktos miał stycznosc i zachęci ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc i tak ;] Nie dotykałem, nie jechałem i nie widziałem (nie Sti) na żywo. Sti robi wrażenie, a ten na zdjeciach wyglada dość... przecietnie? Dla tego pytam

Natomiast czytałem ze gdzieś ze jakos fajnie rozwiazali skrzynie biegów , systemy kontroli trakcji itp itd... Ciekawy jestem czy warte to jest uwagi, czy tylko modyfikacja polegała na tym ze dali sekwencje pewnie z jakiegos innego subaraka i ładnie to opisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Dla mie jest ładniejszy od hatchback'a który w ogóle nie nawiazuje do poprzedniej bryły.

Hatchback to też lanos. Ogólnie to auto wygląda jedynie w budzie STI jako sedan.

Kwestia gustu - hatch bardziej nawiazuje do rajdowek -np. lancia delta integrale - fakt ze rozni sie od tradycyjnych rajdowek Subaru, nie ma znaczenia. Poza tym jest bardziej uniwersalny na codzien - np. tylnie dzwi szerzej sie otwieraja, co ma znaczenie jesli sa dzieci w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...