Jump to content

Czy takie felgi będą pasować?

alcyone
 Share

Recommended Posts

Na felgi pl możesz wybrać model auta, a nawet wrzucić zdjęcie własnego.

post-4462-0-04857000-1361288772_thumb.jpg

Pozdrawiam.

Chyba ten bardziej Twój.:-)

post-4462-0-94256700-1361289022_thumb.jpg

Edited by DarekJ
  • Upvote 1

@alcyone, wez sie chlopaku ogarnij.. Bedziesz teraz wrzucal pojedyncze linki z allegro z pytaniem: "czy te felgi beda pasowaly do mojego auta?" :facepalm: pozniej sie nie dziw, ze kazdy ma dosyc.. :toobad:

jw.

@@alcyone, Tak jak kolega wyżej napisał. Postaraj się zmieścić w jednym wątku ze swoimi "felgowymi" dylematami.

Ten drugi wątek jak i każdy następny będą lądować w śmietniku.

dobra dobra,

może iść wątek do kosza , widać Darek J mógł mi tylko pomóc w tej kwestii bo reszta to haters.

witt ma rację ale przymar jeszcze większą,

a ty{ kamilP,NIE BAW SIĘ W ADMINA} latasz po forum i kazdemu piszesz jakiś Ty wujek dobra rada

I od tej chwili nie pisz na moich wątkach,nie pisałem nic o Twoim aucie jak się nim chwaliłeś na początku na forum ale teraz...po Twoim poście...na temat moich głupich felg..., mi by się nie chciało kazdemu pisac takich zeczy jak TY. btw:Twojego Legacy oglądałem w wawie przed kupnem swojego,Twój był najtańszy i z najgorszą historią i w najgorszym stanie z krajówek,więc ruszyłem dalej poza mazowieckie i codziennie dziękuję Bogu że nie wpadłem na minę jaką był Twój ciągnik przyczep,pablonas przebacz mi za ten bajzer really ...

pozdro

ps. te fele enzo nie takie zle , mój poprzedni pomysł żeby te od forestera 16' założyć to był zły, chyba skończy się na oryginałach za 1200zl za komplet uzywki.

Edited by alcyone

alcyone - jesteś po prostu mistrzem. Nie pierwszy raz dajesz popis rynsztokowych manier na forum i jeszcze się widzę kultury nie nauczyłeś. Poczytaj najpierw regulamin i zapoznaj się z netykietą a potem mnóż wątki, zabraniaj pisać w nich innym i obrażaj ludzi do woli.

Aha - jak chcesz wiedzieć to ja cie podp... do administracji forum bo nie trawię jak ktos regularnie robi burdel z forum. Miałeś już szanse się nauczyć jak tu sie współżyje.

Pozdrawiam

dobra dobra,

może iść wątek do kosza , widać Darek J mógł mi tylko pomóc w tej kwestii bo reszta to haters.

witt ma rację ale przymar jeszcze większą,

a ty{ kamilP,NIE BAW SIĘ W ADMINA} latasz po forum i kazdemu piszesz jakiś Ty wujek dobra rada

I od tej chwili nie pisz na moich wątkach,nie pisałem nic o Twoim aucie jak się nim chwaliłeś na początku na forum ale teraz...po Twoim poście...na temat moich głupich felg..., mi by się nie chciało kazdemu pisac takich zeczy jak TY. btw:Twojego Legacy oglądałem w wawie przed kupnem swojego,Twój był najtańszy i z najgorszą historią i w najgorszym stanie z krajówek,więc ruszyłem dalej poza mazowieckie i codziennie dziękuję Bogu że nie wpadłem na minę jaką był Twój ciągnik przyczep,pablonas przebacz mi za ten bajzer really ...

pozdro

ps. te fele enzo nie takie zle , mój poprzedni pomysł żeby te od forestera 16' założyć to był zły, chyba skończy się na oryginałach za 1200zl za komplet uzywki.

gdybym byl adaminem to wkleilbym Ci BANA po Twoich pierwszych pytaniach/ tematach. Jeszcze nie zauwazyles jak ludzie reaguja na Twoje debilne pytania?

Ciesze sie, ze nie kupiles Legacy, ktorego ja zakupilem, szczegolnie, ze bylem pierwsza osoba, ktora ogladala i od razu podpisala umowe kupne-sprzedazy.. Zalososc ludzka nie zna granic.. Chcesz pogadac? Z checia zobacze sie z Toba i pogadam w cztery oczy.

STIFF , masz rację powinienem napisać KamilowiP na pw co myślę,ale..

, a no właśnie niektórzy tylko czekają aby na tych forach pokazać jak to oni umieją rządzić itd.

napisz mi na pw , może się czegoś nauczę.

normalnie nikomu nie przyszło do głowy że to TYlko NET (INTERNET),WIĘCEJ luzu. chyba że na żołdzie ktoś tu jest

KamilP...było mineło,jakbyś chciał wiedzieć co 3 wł. Twojego wozu mi mówił żebym go kupił ,to daj znać.

ja pisze watek jak mam problem a nie jak chce sie popisac jak co niekotrzy

Widzę, że nie kumasz zupełnie... :facepalm:

Nie chodzi o to, że zwracasz się na forum z problemem, bo po to forum jest. Żeby sobie pomagać.

Chodzi o to w jaki sposób to robisz.

W skrócie, robisz to sposób chaotyczno-autystyczny, czym oczywiście irytujesz sporą rzeszę forumowiczów.

• Upvote 2

ja pisze watek jak mam problem a nie jak chce sie popisac jak co niekotrzy

Widzę, że nie kumasz zupełnie... :facepalm:

Nie chodzi o to, że zwracasz się na forum z problemem, bo po to forum jest. Żeby sobie pomagać.

Chodzi o to w jaki sposób to robisz.

W skrócie, robisz to sposób chaotyczno-autystyczny, czym oczywiście irytujesz sporą rzeszę forumowiczów.

+1

@@alcyone, widzę, że masz problem z przystosowaniem się do atmosfery na tym Forum. Sugeruję jeszcze raz przejrzeć regulamin, zwłaszcza fragment o wspomnianej atmosferze.

Na zachętę dostajesz ostrzeżenie.

a może ja się lepiej czuję w realu niż w tym autystycznym internecie, pomyśl trochę...chociaż przez chwilę

już pędzę zapoznać się regulaminem atmosfery official forum,

pomyśl trochę...chociaż przez chwilę

Jak jeszcze przez chwilę pomyślę to będziesz miał więcej czasu na

real niż autystyczny internet

A przynajmniej te Forum nie będzie Ci już czasu zajmować.

• Upvote 1

Niezła maniana:D miałem kiedyś te felgi enzo, ale nie w suabaraku. Kojarzą mi się z przeciętnością, a subaru to auto nieprzeciętne! Co do felg stalowych to są lepsze bo jak wjedziesz w krawężnik, to wywalisz na złom, albo wyprostujesz młotkiem. A nad tym to nawet nie wiadomo czy uronić łzę ze śmiechu, czy smutku;)

• Upvote 1

Niezła maniana:D miałem kiedyś te felgi enzo, ale nie w suabaraku. Kojarzą mi się z przeciętnością, a subaru to auto nieprzeciętne! Co do felg stalowych to są lepsze bo jak wjedziesz w krawężnik, to wywalisz na złom, albo wyprostujesz młotkiem. A nad tym to nawet nie wiadomo czy uronić łzę ze śmiechu, czy smutku;)

Zawsze tak myslałem o stalówkach zimą, ale obiektywnie, nie szaleję zimą (no może trochę) i nigdy nie utłukłem felgi a trochę już jeździłem. Właśnie dlatego, że Subaru to auto nieprzeciętne to jazda na stalówkach (chyba, ze ktoś trochę upala - wtedy jest to rozsądne) jest zbrodnią na estetyce, zwłaszcza dla Legacy IV, które obiektywnie i bezstronnie patrząc ( ;) ) jest najładniejszym Subaru w historii.

Z drugiej strony te Enzo jako zimówki mają tą zaletę, że są bardzo popularne i dobranie pojedynczej sztuki po przygodzie nie będzie problemem (tak, wiem, pół wsi na tym jeździ - mieszkańcy wsi bez urazy).

Każdy chciałby jeździć na Enkei lub OZ, ale jakbym tak podchodził to bym co rusz kupował samochód nówkę z salonu, a nie używkę.

• Upvote 1

przymar

masz rację, istnieje taka możliwość że pół wsi (bez urazy) może na tym jeździć,myślałem o nich na lato, ale w sumie mogłyby być na zime, mam ori 7 ramienne i uwazam ze tez sa za delikatne

legacy 4 , jest troche przy ciezkie na te felgi, cos jak audi bmw lub mb, wszystko teraz takie napuszone ,napompowane te auta jakies,

wiec te fele,sa trochę za delikatne te enzo, najładniesze są te szare 17' po lifcie w dieslu,ale drogie,

enkei luz oz musiałyby być grubsze a na alegro ich nie ma, albo zle patrze, na stalowkach ni bede jezdzil ,zle to wyglada,

juz te moje ori 16' daja rade, jak ci moge

jakos do imrezy wiecej felg pasuje, atu musi byc elegancko,

odp na tym watku uswiadomily mi ze albo oryginalne`albo zadne inne

ogólnie to uważam że legacy 4 najlepiej wyglada w wersji outback lub sedan, tak jak i 3gen, i 2gen ,pierwsza to nie musiała być podwyzszana i obklejana żeby dobrze wygladala , 5 gen tez ladna ,zauważylem , ze do kazdej generacji nie pasuja felgi z innej generacji