Skocz do zawartości

silnik do imprezy STI 2.0 (2003-2005)


murzyn4x4

Rekomendowane odpowiedzi

A czy możecie coś mi powiedzieć na temat serwisu Pana Gawina w Krakowie jeśli chodzi o taki remont silnika?

Ja nie polecam tego servisu. Pojechalem tam kiedys na zmiane tarcz w Imprezie N/A - pytam sie goscia ile beda kosztowac czy ma takie na stanie i przy okazji caly przeglad olejowy . Powiedzial ze ma wszystko na stanie zeby przyjechac to zrobi , podał mi cene ( nie pamietam ile ale zalozmy ze 500zł ) ( oleje i filtry mialem swoje ) wjechali na podnosnik zmienili olej , poodkrecali koła do zmiany tarcz i nagle sie okazało że jednak nie maja takich tarcz na stanie , pan zaproponowal zammienik ale tez sie okazalo ze nie ma. Zaproponowal zebym w takim razie zostawil auto na caly dzien w servisie ( wszystko mialo trwac godzine ) zaznaczam ze byl to poniedzialek rano , ja powiedzialem ze nie pasuje mi zostawiac auta na caly dzien bo czyms musze jezdzic a pan Gawin wyskoczyl z pretenjami " to po co pan przyjezdza do servisu jak pan nie ma czasu - tylko glowe zawracacie " po uswiadomieniu go ze to jego pomyłka poprosilem w takim razie o załozenie koł spowrotem i kiedy indziej przyjade zmienic tarcze, ale jak sie okazalo Pan Gawin zazyczyl sobie pieniadze za sciagniecie i ponowne zalozenie kół pomimo ze to była jego pomyłka. Powiedzialem ze to za nie zapłące bo niby czemu - wywiazala sie słowna awantura . Poprosilem w takim razie fakture za wymiane filtrów i oleju a Pan Gawin powiedzial ze jesli chce fakture to do wczesniej podanej kwoty musze doliczyc VAT. Dla mnie gosc jest nie powazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...