Jump to content

Posiałem klucz... jakie mam teraz opcje? (Keyless STI 2009)

aki001
 Share

Recommended Posts

Pacjent to STI z 2009 roku, EU spec, keyless. Wyjechał z salonu z jednym działającym kluczem i numerkami potrzebnymi do dorobienia drugiego kluczyka. Drugi kluczyk dorobiono po roku.

Kluczyk główny zaginął w niewyjaśnionych do tej pory okolicznościach razem z security code i pinem.

Chcę mieć drugi klucz bo tak... Co dalej? Czy można dorobić kluczyk nie mając kompletnie nic poza autem i działającym kluczykiem?

no to źle się wyraziłem - w bahrajńskim aso powiedzieli, że bez blaszek taka usługa to wydatek rzędu 15000 PLN z wymianą ECU... O dorabianiu kluczyków w takim przypadku w ogóle nie chcą słyszeć. Dlatego szukam co za diabeł w tym, że nie można od FHU wyciągnąć tych sekretnych kodów jakoś inaczej? :(

no to źle się wyraziłem - w bahrajńskim aso powiedzieli, że bez blaszek taka usługa to wydatek rzędu 15000 PLN z wymianą ECU... O dorabianiu kluczyków w takim przypadku w ogóle nie chcą słyszeć. Dlatego szukam co za diabeł w tym, że nie można od FHU wyciągnąć tych sekretnych kodów jakoś inaczej? :(

No cóż najtaniej będzie pojechać do ASO w Polsce za paliwo wyjdzie mniej niż 15000PLN :)

Można dorobić, jest masa punktów które się tym zajmują. Mi powiedzieli za kluczyk do forka '05 z imo ale bez pilota od 250 do 300 zł. Od ręki to się robi

Właśnie nie bardzo, albo trafiłem do niewłaściwego punktu. Brak mi jednego klucza do SI MY06 (pamiątka po przeprowadzce :facepalm: ) Czekam już pare tyg, człowiek który się tym zajmuje mówi że ciężki temat. Pilot mi nie potrzebny, ale coś o elektronice marudzi cały czas.

Edited by bmarcin

Bmarcin,niedaleko Ciebie, w kerfurze jest taki magik.Byłeś?

nie byłem, ale zajrze w takim razie. dzięki.

o immo było pomyśleć.

myśle i pamiętam. i rozumiem ze to jest ta trudna część.

jakbym mógł to bym nie gubił tego klucza :facepalm:

@ aki001 sorry ze wcięcie się w temat

Edited by bmarcin