Skocz do zawartości

Posiałem klucz... jakie mam teraz opcje? (Keyless STI 2009)


aki001

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent to STI z 2009 roku, EU spec, keyless. Wyjechał z salonu z jednym działającym kluczem i numerkami potrzebnymi do dorobienia drugiego kluczyka. Drugi kluczyk dorobiono po roku.

 

Kluczyk główny zaginął w niewyjaśnionych do tej pory okolicznościach razem z security code i pinem.

 

Chcę mieć drugi klucz bo tak... Co dalej? Czy można dorobić kluczyk nie mając kompletnie nic poza autem i działającym kluczykiem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso nie chcą w ogóle ze mną gadać jak nie mam security code
Dziwne, jeżeli możesz przedstawić dokumenty poświadczające, że pojazd jest Twoją własnością, brak blaszek do immo nie jest przeszkodą. ASO uzyskuje kod od importera. W razie kłopotów służymy pomocą.

EFP SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to źle się wyraziłem - w bahrajńskim aso powiedzieli, że bez blaszek taka usługa to wydatek rzędu 15000 PLN z wymianą ECU... O dorabianiu kluczyków w takim przypadku w ogóle nie chcą słyszeć. Dlatego szukam co za diabeł w tym, że nie można od FHU wyciągnąć tych sekretnych kodów jakoś inaczej? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FHU wyciągnąć tych sekretnych kodów jakoś inaczej
U nas można, widać co kraj to obyczaj. Klucz nie majątek, docięcie też, kodowanie 220 zł brutto

Może u nich są jakieś inne wersje, tego akurat nie wiem.

Edytowane przez Grzegorz Magdziarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to źle się wyraziłem - w bahrajńskim aso powiedzieli, że bez blaszek taka usługa to wydatek rzędu 15000 PLN z wymianą ECU... O dorabianiu kluczyków w takim przypadku w ogóle nie chcą słyszeć. Dlatego szukam co za diabeł w tym, że nie można od FHU wyciągnąć tych sekretnych kodów jakoś inaczej? :(

 

No cóż najtaniej będzie pojechać do ASO w Polsce za paliwo wyjdzie mniej niż 15000PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dorobić, jest masa punktów które się tym zajmują. Mi powiedzieli za kluczyk do forka '05 z imo ale bez pilota od 250 do 300 zł. Od ręki to się robi

 

Właśnie nie bardzo, albo trafiłem do niewłaściwego punktu. Brak mi jednego klucza do SI MY06 (pamiątka po przeprowadzce :facepalm: ) Czekam już pare tyg, człowiek który się tym zajmuje mówi że ciężki temat. Pilot mi nie potrzebny, ale coś o elektronice marudzi cały czas.

Edytowane przez bmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmarcin,niedaleko Ciebie, w kerfurze jest taki magik.Byłeś?

nie byłem, ale zajrze w takim razie. dzięki.

 

o immo było pomyśleć.

myśle i pamiętam. i rozumiem ze to jest ta trudna część.

jakbym mógł to bym nie gubił tego klucza :facepalm:

 

@ aki001 sorry ze wcięcie się w temat

Edytowane przez bmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...