Jump to content

Nowa Chłodnica jaka?

kaarolekkk
 Share

Recommended Posts

WItam. Ktoś poleci mi skąd kupić lub jaką do imprezy GT z 97r.??? Jest na allegro jakaś oryginalna za 350 zł i też znalazłem w sklepie 4Turb... za 550 zł ale różnią się tym iż ta z prawej strony na zdjęciu ma dwie rurki a ta z allegro nie ma ich. Dodam że ta co mam w samochodzie ma te dwie rurki. Jakieś sugestie???

4Turb...

post-12702-0-90643400-1361202134_thumb.jpg

allegro

post-12702-0-05157300-1361202136_thumb.jpg

Edited by kaarolekkk

Dla przykładu wszedłem na amerykańską stronę mishimoto i tam chłodnica do gt kosztuje 300 $ + koszt przesyłki. pokusiłby się na to bo i tak jednak taniej niż w Polsce.

dolicz sobie transport , pewnie ok 150$ , do tego cło ok 7% i od tej sumy co Ci wyjdzie dolicz 23% VAT , wyjdzie Ci ok 1900 zł :)

Dla przykładu wszedłem na amerykańską stronę mishimoto i tam chłodnica do gt kosztuje 300 $ + koszt przesyłki. pokusiłby się na to bo i tak jednak taniej niż w Polsce.

Jeśli 300$ + przesyłka jest dla ciebie taniej niż 450-550 zł to ja nie wiem po ile jest dolar w Polsce :huh: ,nie licząc kosztów wspomnianych przez carfita,pozdro.

a ktoś użytkował chłodnicę do GT-ka marki Koyo??

w necie stoją po 260zł...

WYMIARY RDZENIA 670 X 394 X 25 mm

NR OE 45111AA170 / 45111AA260

Edited by MariuS

A z ebay nie ma chyba takich kosztów. Kupowałem już parę rzeczy właśnie na ebay i była cena przedmiotu + przesyłka np 20 $.

Jeśli 300$ + przesyłka jest dla ciebie taniej niż 450-550 zł to ja nie wiem po ile jest dolar w Polsce :huh: ,nie licząc kosztów wspomnianych przez carfita,pozdro.

Nie znalazłem jeszcze w Polsce tuningowej chłodnicy za 450-550 zł i ciężko będzie.