Skocz do zawartości

Nowa Chłodnica jaka?


kaarolekkk

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Ktoś poleci mi skąd kupić lub jaką do imprezy GT z 97r.??? Jest na allegro jakaś oryginalna za 350 zł i też znalazłem w sklepie 4Turb... za 550 zł ale różnią się tym iż ta z prawej strony na zdjęciu ma dwie rurki a ta z allegro nie ma ich. Dodam że ta co mam w samochodzie ma te dwie rurki. Jakieś sugestie???

 

4Turb...

post-12702-0-90643400-1361202134_thumb.jpg

allegro

post-12702-0-05157300-1361202136_thumb.jpg

Edytowane przez kaarolekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu wszedłem na amerykańską stronę mishimoto i tam chłodnica do gt kosztuje 300 $ + koszt przesyłki. pokusiłby się na to bo i tak jednak taniej niż w Polsce.

 

dolicz sobie transport , pewnie ok 150$ , do tego cło ok 7% i od tej sumy co Ci wyjdzie dolicz 23% VAT , wyjdzie Ci ok 1900 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu wszedłem na amerykańską stronę mishimoto i tam chłodnica do gt kosztuje 300 $ + koszt przesyłki. pokusiłby się na to bo i tak jednak taniej niż w Polsce.

 

Jeśli 300$ + przesyłka jest dla ciebie taniej niż 450-550 zł to ja nie wiem po ile jest dolar w Polsce :huh: ,nie licząc kosztów wspomnianych przez carfita,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ebay nie ma chyba takich kosztów. Kupowałem już parę rzeczy właśnie na ebay i była cena przedmiotu + przesyłka np 20 $.

Jeśli 300$ + przesyłka jest dla ciebie taniej niż 450-550 zł to ja nie wiem po ile jest dolar w Polsce :huh: ,nie licząc kosztów wspomnianych przez carfita,pozdro.

 

Nie znalazłem jeszcze w Polsce tuningowej chłodnicy za 450-550 zł i ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...