Jump to content

jak wdobyć płytę z navigcji po zaniku napięcia ?

rsubi

Recommended Posts

Przeczytałem sposób .przytrzymać przycisk prawy górny przez 5 sek i odda płytke. Zrobiłem tak ,nie zadziałało.przytrzymałem przycisk otwierający pulpit oddał płytę ale nie mapy tylko CD. drugiej nie chce oddać.pomożecie ?

jakbys jeszcze napisal jaki samochod/model nawigacji to byla by wieksza szansa ze ktos pomoze.

w lesniku '07 do fabrycznej navi jest osobny naped w schowku pasazera, wyglada jak tylko troche obudowany naped komputerowy a te zawsze maja dziurke na cienki drucik do awaryjnego wysuniecia plyty nawet bez zasilania. ale z opisu wnioskuje ze u Ciebie inaczej...

W mojej nawigagacji trzeba przytrzynać palec na ekranie w górnym prawym lub lewym rogu kilka sekund i płytka wychodzi. Ostatnio mi sie tak zdarzyło i zadziałało.

Edited by karol76

Przeczytałem sposób .przytrzymać przycisk prawy górny przez 5 sek i odda płytke. Zrobiłem tak ,nie zadziałało.przytrzymałem przycisk otwierający pulpit oddał płytę ale nie mapy tylko CD. drugiej nie chce oddać.pomożecie ?

forester 2011

To chyba masz taką samą stację navi jak ja.

Naciśniśnij najpierw przycisk, którym zwykle wyjmujesz płytki (TILT?) a następnie (jak ekran jest w pozycji leżącej :) ) przyciśnij prawy (albo lewy) górny róg ekranu kilka sekun i powinno zadziałać. Mi ta sztuka się udała, mimo że nie jestem zbyt techniczny ;)

Edited by karol76

Wielkie dzieki !!!oddał płytkę . kolejne pytanie: nie widzi płyty po ponownym włożeniu.płytka nie orginał. czy można przywrócić na wyświetlaczu jakiekolwiek funkcje ?

Już wiem.Włóżyłem orginał z USA ,wczytał,wyjąłem ,włożyłem swoją i wszystko wruciło do normy. :D Dzieki za wszystkie rady.