Skocz do zawartości

problem ze swiatlami Legacy BD


diabel_215

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegos czasu mam problem ze swiatlami przednimi, lewe swiatlo mijania ledwo sie swiecilo, pozniej swiatla same sie wlaczaly, nie zaleznie od pozycji stacyjki, potrafily wlaczyc sie w nocy i rozladowac AKU. jezdze z odpietymi zarowkami ale pasowalo by cos z tym zrobic :P na lewej lampie wszystkie trzy kabelki sa masa, mimo to zarowka swieci ;O nie bardzo wiem w ktore miejsce zajrzec.. bezpieczniki przepatrzylem.. jakis rok temu subara byla delikatnie przytopiona, tzn byla woda w srodku, tak ze 3 cm, zakopalem sie w rzece.. wiecej grzechow nie pamietam

ide szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A delikatnych pekniec reflektorow po otwarciu maski czasrm nie zauwazyles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

doszedl nastepny problem, tym razem stacyjke dopadlo :/ wylacza sie jak probuje odpalic, czasem dziala czasem nie, dodatkowo przekaznik, pstyrczek od gazu, zaczyna swirowac.. zaraz przegrzebie wiazke nad kolem, chociaz wyglada dobrze, tzn peszel jest caly :P ale moze cos z tym byc, bo jak wyciaglem ta skrzyneczke z bezpiecznikami pod maska to zaczela mi prawa lampa dzialac przez chwile dobrze, poruszalem i znowu przestala..

 

up, gazem wyeliminowany.. kabelek od masy nie stykal jak trzeba

 

stacyjka tez zrobiona, wiazka miala przepalone 4 kable :/ ale chyba cos popsulem bo teraz dzialala mi tylko blinda, ale przynajmniej rowno swieca, wczesniej jedno bylo takie ledwo ledwo, w weekend poszukiwan ciag dalszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...