Jump to content
zoui

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.

Recommended Posts

@@AllRad, dobrze że się podoba, spędziłem nad tym sporo czasu a w sumie to chyba z 2 czy 3 raz coś składałem ;) Chciałem aby film oddawał emocje jakie nam towarzyszyły, niestety nie miałem materiałów z wielu atrakcji... a to noc, a to rzeka pod ziemią... ważne że wyszło ;)

Sluchajcie razem z moim pilotem, Jajem, siedzieliśmy tam pod namiotem na złocie z otwartymi paszczami! Film naprawdę miazdzy!! Oscary za:

Reżyserie

Zdjęcia

Montaż

Muzykę

Sie zdecydowanie należą!!!

I w tym roku nie dam rady, ale w przyszłym szukam starego Forka na otomoto i ruszam z Wami! :)

Cha, cha teraz będzie popyt na stare forasy. Izka też zamierza kupić starego wolnossaka i szykować na Plejady. Jak jednemu w domu odbija to pół biedy ale dwojgu ... :yahoo:

Oczywiście my w przyszłym roku jedziemy na Subariadę, nawet gdyby to był tylko jeden dzień :D

Edited by Izotom

Reżyserie Zdjęcia Montaż Muzykę

A co z AKTORAMI ???? :yahoo:

Pozdrowienia

A co z AKTORAMI ????

ci to byli chyba z lapanki, bo taka roznorodna grupa - jedyny powod, dla jakiego film nie dostal sie do Cannes :P

:twisted:

Edited by Than_Junior

Cenzura wyciela wyczyny kaskaderskie i sceny grozy. Gdyby nie to, to bys inaczej mowil o aktorach ;)

aaaaa to zmienia postac rzeczy ;) ;)

@@AllRad, dobrze że się podoba, spędziłem nad tym sporo czasu a w sumie to chyba z 2 czy 3 raz coś składałem ;) Chciałem aby film oddawał emocje jakie nam towarzyszyły, niestety nie miałem materiałów z wielu atrakcji... a to noc, a to rzeka pod ziemią... ważne że wyszło ;)

Chojny, widzę ile pracy musiałeś włożyć w ten film i uwierz mi naprawdę Ci wyszedł. Myślę, że naprawdę masz talent. Wszystko zgrałeś perfekcyjnie.

Jeśli chodzi o czas, to mnie złożenie filmu zajmuje czasami 30 dni a czasami 3 dni. Najważniejszy jest pomysł, muzyka i wena.

Ja swój film składam już prawie 38 lat :biglol: I na razie cholera wie co to za gatunek :wacko:

.

Edited by Coolmagda

Ja swój film składam już prawie 38 lat :biglol: I na razie cholera wie co to za gatunek :wacko:

Mieszanina gatunku - trochę komedii, trochę tragedii, kawałek sensacji i szczypta horroru ;-) I trochę Różowej Landrynki :evil2: Ale za to jaki piękny tasiemiec z tego wychodzi ;-)

Edited by zoui

I tylko czasami piękny, pojedynczy kadr taki jak Subariada :yahoo:

ale w przyszłym szukam starego Forka na otomoto i ruszam z Wami!

w czarne czeluści nie zbadanego kraju, otchłań grzęzawisk, ogrom mrocznych wąwozów, zdradliwe przeprawy z rwącym nurtem porywające dzieci z rąk wystraszonych matek, pary i grajdoły z bulgoczącymi gejzerami zasysające jeźdźców wraz z końmi, pioruny walące w ogołocone kikuty starodrzewia tak iż nawet chojny nie jest w stanie tego zobrazować swoją nietuzinkową poezją...

w to co Cie czeka nie omieszkaj zabrać gumki, :biglol:

będziesz czuł się bezpieczniej :yahoo:

@@guma, nie wiem o co chodzi...

...ale dobre to :biglol: strzałeczka

Ps: Przejdż no może już do II Subariady :P