Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A wierszyk?

Proszę bardzo: Strofy o I Subariadzie :)

 

Wszelkie skargi, wnioski i reklamacje wierszokleta przyjmuje tylko dziś do 13 ;)

Obejdzie się.... bez skarg i wniosków, bo tak właśnie było jak wieszczu opisać raczyłeś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, spotkałem jeszcze kilka osób dzisiaj i wszystkie były pod wielkim wrażeniem filmu i samej wyprawy :) Nie mogę się doczekać, żeby pokazać ten film rodzicom (najbardziej sceptycznie nastawieni byli do tego pomysłu, ale po zdjęciach trochę zmiękli ;) ). Wielkie, wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Zoui, Chojny - jakie zdjęcia!!! Super! Wspaniała dzika przyroda i widoki, piękne niewiasty i dzielni wojowie!!! Ach, jak tam było cudnie!

 

Dziękujemy za tak szczegółową i rzetelną relację filmowo-fotograficzną!! :)

 

Co do filmiku, to obejrzałam go jeszcze raz na trzeźwo ;) i muszę przyznać, że jest genialny. I scenariusz i muza i reżyser i wszyscy główni bohaterowie. Film ten zawiera elementy wszystkich gatunków filmowych, może za wyjątkiem jednego gatunku ;):biglol: .

Tak jak Izotom, ja już jestem spakowana i jak dacie sygnał to z Wami jadę nawet na Marsa albo dalej.

Całuję jeszcze raz Dyrekcję i wszystkich uczestników. Fajnie, że spotkaliśmy się na Plejadach.

Pozdrawiam serdecznie pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@zoui, @@chojny, piękne zdjęcia i odjazdowy film. Dla tych co jeszcze nie oglądali proponuję słuchawki na uszach, bo podkład muzyczny o 200% podbija emocje przy oglądaniutune.gif Wielki szacun dla twórców i całej obsady. Jak inni powyżej, siedzę już na walizkach i czekam na cynk o II Forumowej Subariadzie. zeby1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ALEX, @marhof, bardzo się ciesze, że filmik sie podobał. Obiecałem że powstanie, niestety Filip nie miał czasu więc usiadlem...

 

Zapraszam do oglądania. :)

 

 

Chojny nie wiedziałem, że masz taki talent! Świetne ujęcia, świetny skład, świetny podkład muzyczny!!! Oglądam go trzeci raz pod rząd z wielką przyjemnością :) Rewelka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...