Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Aga, nasza reakcja na przejazd tzd byla zgodna i choralnie zaczynala sie na literke "o k..." ;)

Edytowane przez zoui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski ten hilux ;) Faktycznie cos plasko wyszlo ale tak 40 stopni to na pewno ta goreczka miala. A dziurka dobry metr ponizej trawki.

 

Potwierdzam, dziurka była spora, poniżej filmik z przejazdu "el proffesore" Marcina widziany od strony podwozia. Na dobrą sprawę operator kamery też spokojnie by się zmieścił, ale do tego trzeba by mieć tzw. cojones, zwłaszcza po przejeździe tzd :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę operator kamery też spokojnie by się zmieścił, ale do tego trzeba by mieć tzw. cojones, zwłaszcza po przejeździe tzd :)

Miłosz zachęcał, żeby skorzystać z "dziury dla fotoreportera" :biglol:

 

 

Wybrałam w końcu trochę zdjęć, nie są niestety w ogóle obrobione, jak będę miała czas to się pobawię ;)

Póki co jpgi takie jakie wyszły "na surowo" z braku czasu...

 

1 Subariada

 

 

Enjoy :)

 

 

PS na 1 zdjęciu na masce OBKa ślady odcisków palców tych co mnie pchali jak się zawiesiłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Subariada Enjoy

 

piękne zdjęcia, zazdroszczę wyjazdu :P

 

 

PS na 1 zdjęciu na masce OBKa ślady odcisków palców tych co mnie pchali jak się zawiesiłam

 

dobrze, że wyjaśniłaś można by mieć inne pomysły na te ślady ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie jest "I Forumowa Subariada". Rozumiem, że będą następne? Też w łyk-endzie majowym? Pytam, bo moja Żona ma taką robotę, że musi rezerwować urlopy do końca grudnia poprzedzającego roku i potem, gdy się pokazują takie atrakcje, ma problem, jeśli ktoś inny zarezerwował sobie urlop w tym terminie. Najczęściej kończy się na oglądaniu Waszych relacji i wzajemnych wymówkach. :( Więc może warto zarezerwować sobie czas na wszelki wypadek, tylko na kiedy? Jest w ogóle możliwe planowanie takich wypadów na pół roku wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie zaproponowana została wyprawa na Krym we wrześniu tego roku, ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

 

Jak coś będzie o tym wiadomo dam znać na The Forum, mam nadzieję, że po Plejadach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend majowy na Rumunię nie jest dobry, bo nie można jechać ani na Strategicę, ani na Transalpinę, ani na Transfogarską. Do tego wiele innych fajnych dróg i bezdroży jest pod śniegiem. Oczywiście jak widać, da się zrobić bez tego fajną trasę, ale (zwłaszcza jak ktoś pojedize drugi raz) to fajnie byłoby dotrzeć do nowych miejsc. A transfogarską otwierają po 15-tym czerwca, więc lepsze są terminy wakacyjne. Oczywiście można robić 2 subariady rocznei do rumunii - majówka i wakacje - bo nie każdy zawsze ma urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

 

Po tak wspaniałych, magicznych przeżyciach, których doświadczyliśmy w dzikich bezkresach Rumunii, nie pozostaje mi nic innego, jak zapisać się na Forum i podzielić się moimi emocjami i spostrzeżeniami. Zresztą czynię to z dużą przyjemnością. Dodatkowo, troszeczkę z obawy przed koniecznością odniesienia się do ewentualnych zarzutów co do hulaszczego trybu życia :biglol: , vel nocne rozmowy na biwaku w miejscu gdzie Człowiek z Drzewa spadł z drzewa.

Podzielam entuzjazm wszystkich uczestników Subariady 2013. Faktycznie, wyprawa bardzo się udała, a wspomnienia uroczych, czasem i niebezpiecznych momentów, pozostaną na długo w sercu i pamięci. Chciałabym wyrazić wdzięczność dla każdego z Subariadowiczów, za wspaniały czas, który z Wami spędziłam. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak fajowo.

Przede wszystkim, chciałabym podziękować Panu Dyrektorowi Rogalskiemu, za to, że z nami pojechał, dzielić trudy i znoje tej wyprawy. Za pokazaną nam klasę, charyzmę, fantastyczne poczucie humoru i świetny głos. (Panie Dyrektorze, już przygotowuję część artystyczną na tegoroczne Plejady, nie wiem tylko, czy Marek Sierocki jest na to gotowy :biglol:).

Dziękuję Miłoszowi, za wspaniałą organizację, serce i zaangażowanie, a także za trzymanie dyscypliny w grupie, bo bez tego, może siedzielibyśmy przez kolejne 9 dni na kawie w Szigiszoarze :D . Też byłoby fajnie, ale jednak nie aż tak. Miło było Cię poznać Miłosz! Dziękuję Beacie, za poczucie humoru, wdzięk, radość życia i za to, że tak wspaniale wspierała Miłosza w działaniach organizacyjnych i nie tylko.

Dziękuję moim wspaniałym Przyjaciołom - Ewuni i Pawłowi, za zaproponowanie mi uczestnictwa w Subariadzie, za wsparcie, fantastyczną organizację, za zaangażowanie, opiekę i pomoc w trudnych chwilach i za smakowitą kawę z utopionym robalem. Moi Drodzy, wszystko fantastycznie się udało :P !

Dziękuję Izuni i Tomkowi, za to, że pomimo różnorodnych przeszkód i przeciwności losu, zdecydowali się do nas dołączyć aby przeżywać wspólnie ten wspaniały czas, za odwagę i podjęcie ryzyka pojechania nowym Forkiem, uśmiech i poczucie estetyki (Izka, pokazałaś, że nawet w takich trudnych, polowych warunkach może być z klasą i elegancko :D ).

Dziękuję Adze, za fajną, szczerą i bardzo ciepłą babską relację, za prawdziwe rozmowy, za urodę i wsparcie pewnej nocy ;) . Całuski dla Ciebie.

Dziękuję Człowiekowi z Drzewa, za to, że mi zaufał i oddał się w ręce Pani Mercy, za fajne pogaduchy i super poczucie humoru. Stary, gdybyś potrzebował pomocy medycznej, to wiesz gdzie mnie szukać :D .

Dziękuję Tarzanowi, za energię, za zaangażowanie w usuwaniu różnych przeszkód i ogarnianie pola biwakowego siłą własnych mięśni, za hollywoodzki uśmiech i serwowanie wina w bardzo zmysłowy sposób. Mercy!

Dziękuję Marcinowi i Pawłowi za uśmiech, życzliwość, poczucie humoru i młodzieńczą energię. Pawłowi za taniec salsy. Chłopaki, zawsze macie u mnie wikt (bez opierunku ;) ). Paweł, nie wiem jak Ty ale ja już ćwiczę po nocach i jestem na etapie new yorka w czaczy.

Dziękuję Małgosi i Grzesiowi wraz z Potomstwem oraz Ani i Marcinowi wraz z Potomstwem, za pokazanie nam jak Rodzina fajnie może funkcjonować razem w trudnych warunkach, za miłość i szacunek okazywany sobie wzajemnie. Grzesiowi za dostarczanie nam rozrywki gitarowej i śpiewy, zaś Marcinowi za Ambrozję i obdarzenie mnie zaufaniem i zaproponowanie mi użyczenia Imprezki. :P

Dziękuję Magdzie i Adamowi za aurę miłości i zakochania, jaką nas otaczali :P .

Szczególnie jednak, chciałam podziękować mojemu wspaniałemu kierowcy Tzd za to, że udało nam się stworzyć bardzo udany team, za ułańską fantazję oraz, że w sposób nie zamierzony stał się dla mnie inspiracją w wielu kwestiach. Dziękuję Ci Tomek. A jednak zawibrowało, pomimo braku 6 biegu ;) .

Chciałabym spotkać Was wszystkich raz jeszcze w jakimś równie pięknym miejscu!! Pozdrawiam, do zobaczenia na Plejadach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Coolmagda. Ale wlasciwie to my sie znamy? ;) Slyszalem ze widzimy sie na Plejadach? Sie bedzie dzialo!

 

A propo terminu to ja zawsze w dlugie weekendy kibluje w pracy. Dlatego dla mnie lepszy jest inny termin ale niektorym latwiej zorganizowac urlop na taki okres np. Studentom czy uczniom.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magda!

 

Zrazy i żeberka były PRZE-PYSZ-NE! W domu teraz tak dobrze nie jem jak na tym wyjeździe...

 

Z tym wczesnym planowaniem to w sumie dobry pomysł, chociaż ma jedną wadę, bo strasznie długo trzeba czekać na wyjazd (np. pół roku) i człowieka nosi, a taki spontan to fajna sprawa i nim się człowiek zorientuje to wcina zrazy 1500km od domu.

 

Długi weekend ma swoje wady, bo np. o ile w tym roku wyżebrałem urlop na tydzień w tym terminie to za rok to samo będą chcieli zrobić moi koledzy z pokoju w pracy, a wszyscy wyjechać jednocześnie nie mogą :) Swoją szansę więc tak jakby wyczerpałem i w przyszłym roku kibluję. Ale każdy inny termin znany odpowiedni wcześniej znacznie zwiększa szansę na udział w takiej imprezie.

Co do Krymu to wszystkimi 4ma kończynami i kołami podpisałbym się pod taką wyprawą, ale jakieś 3 tygodnie przed obecną Subariadą zaplanowałem już ze znajomymi wyprawę do Irlandii na 2 tygodnie. Jestem dość kluczowym elementem tego chytrego planu bo jako jedyna osoba mam zgodę na prowadzenie tam auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...