Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na Krym bardzo chętnie, ale musiałbym znać dokładny termin, bo jak już pisałem, mam zaplanowany wypad do Irlandii wrzesień/październik na 2 tygodnie :) Klęska urodzaju :yahoo:

 

15-28 września? 6-19 październik? 21 październik - 2 listopad? 2 tygodnie to na Krym rozsądnie, bo 4 dni w sumie jest dojazdów, ale można skrócić z 14 do 11 dni. Ponieważ jest tam cieplej niż u nas, październik też jest sensowny, choć nie upalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Krym bardzo chętnie, ale musiałbym znać dokładny termin, bo jak już pisałem, mam zaplanowany wypad do Irlandii wrzesień/październik na 2 tygodnie :) Klęska urodzaju :yahoo:

 

15-28 września? 6-19 październik? 21 październik - 2 listopad? 2 tygodnie to na Krym rozsądnie, bo 4 dni w sumie jest dojazdów, ale można skrócić z 14 do 11 dni. Ponieważ jest tam cieplej niż u nas, październik też jest sensowny, choć nie upalny.

 

 

im cieplej tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę dodać podziękowania:

 

- dla Miłosza i jego Współtowarzyszy za pomoc w pokonywaniu trudnych szlaków

- wszystkim uczestnikom za opiekę nad dziećmi i poświęcony im czas oraz sprawienie, że wyjazd ten mile wspominają

- dla Jędrzeja za szybki kurs przy ognisku samoobrony

- dla Marcina I Pawła za wiezienie Kamilka

 

:):bowdown: :bowdown: :)

 

Ja głosuję za wrześniem ;)

 

 

czyli dwa głosy za wrześniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem stanu licznika przy jeździe w terenie, pi razy oko 16L/100, ale to tez ciezko ocenic, bardziej adekwatne byloby liczenie spalania na godzinę :) Średnio mi wychodziło po 30 litrów bo tyle brakowało do pełna. 8,6 wyszlo przy predkosci 80-120.

 

 

Wracjąc do tego co najważniejsze: ZDJĘCIA!

 

Paweł wybrał najciekawsze zdjęcia ze swojego aparatu, enjoy:

 

https://plus.google....8385?banner=pwa

 

Zdjęcia rewelacyjne! Jak i cały wyjazd. Świetna ekipa, mega pozytywni ludzie. Fajnie z Wami było. Dzięki Madzi i pozostałym "siostrom" za opiekę po szkole latania :)

 

Poniżej trochę zdjęć:

https://plus.google.com/photos/104169393313624485147/albums/5876093533800336033

 

Z tego, co udało nam się zrobić, moglibyśmy złożyć całkiem ciekawy album. Fajnie byłoby mieć taką pamiątkę na półce i sięgać po nią w chłodne, zimowe wieczory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Luka, Czlowieku Z Drzewa ;) Gdybys nastepnym razem chcial skakac z czegos wysokiego, jestesmy do uslug ;) A jak rana? Wszystko w porzadku?

 

PS: Zdjecia super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mapka ze schematyczną trasą, miejscami noclegów i charakterystycznymi miejscami: http://przygody4x4.pl/tymczasowe/mapa%20rumunii%20-%20subariada%202013.jpg

 

A tutaj spisane na szybko z pamięci poszczególne dni: http://przygody4x4.pl/tymczasowe/subariada%20-%20co%20by%b3o%20na%20szybko.pdf

 

I jeszcze skojarzenie:

 

IMG_5016.JPG

 

Podpis: Smerfy dynadają na łańcuchach. Śmierć w oczach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

I doszły jeszcze dwa filmiki - zabawy w wodzie naszych pięknych pań :

 

( sugeruję zwrócenie uwagi pod koniec filmiku na autopilota pojazdu lokalesów - bez niego przy tak wykręconej szyi kierowcy wypadek nie do uniknięcia :) )

 

Oraz przewracający się ( prawie ) Forester ( film by Ape ):

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nas Pan Dyrektor przylapal na zabawach ;) W taki upal ten spryskiwacz byl cenniejszy niz kapiel w morzu :)

 

Forester pieknie sobie poradzil. Gdybysmy w taki sposob przejechali Landkiem, bok bylby z pewnoscia zaliczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały wyjazd tylko raz użyliśmy linki, Tzd się starał bardzo, bardzo, szukał, szukał i wreszcie znalazł kawałek interesujacego błotka, które choć na pierwszy rzut oka wyglądało niegroźne, okazało się być zdradliwym i maziowatym miejscem. :yahoo:

 

Niestety zabawa nie trwała długo, gdyż Izotom wyraził chęć sprawdzenia nowego nabytku. ;)

 

 

No "robi" ten nowy Forek jak cholerka i to wszystko z taką lekkością i bez szarpania czy nerwa :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...