Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

@@AllRad, dobrze że się podoba, spędziłem nad tym sporo czasu a w sumie to chyba z 2 czy 3 raz coś składałem ;) Chciałem aby film oddawał emocje jakie nam towarzyszyły, niestety nie miałem materiałów z wielu atrakcji... a to noc, a to rzeka pod ziemią... ważne że wyszło ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sluchajcie razem z moim pilotem, Jajem, siedzieliśmy tam pod namiotem na złocie z otwartymi paszczami! Film naprawdę miazdzy!! Oscary za:

 

Reżyserie

Zdjęcia

Montaż

Muzykę

 

Sie zdecydowanie należą!!!

 

I w tym roku nie dam rady, ale w przyszłym szukam starego Forka na otomoto i ruszam z Wami! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cha, cha teraz będzie popyt na stare forasy. Izka też zamierza kupić starego wolnossaka i szykować na Plejady. Jak jednemu w domu odbija to pół biedy ale dwojgu ... :yahoo:

 

Oczywiście my w przyszłym roku jedziemy na Subariadę, nawet gdyby to był tylko jeden dzień :D

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@AllRad, dobrze że się podoba, spędziłem nad tym sporo czasu a w sumie to chyba z 2 czy 3 raz coś składałem ;) Chciałem aby film oddawał emocje jakie nam towarzyszyły, niestety nie miałem materiałów z wielu atrakcji... a to noc, a to rzeka pod ziemią... ważne że wyszło ;)

 

Chojny, widzę ile pracy musiałeś włożyć w ten film i uwierz mi naprawdę Ci wyszedł. Myślę, że naprawdę masz talent. Wszystko zgrałeś perfekcyjnie.

Jeśli chodzi o czas, to mnie złożenie filmu zajmuje czasami 30 dni a czasami 3 dni. Najważniejszy jest pomysł, muzyka i wena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój film składam już prawie 38 lat :biglol: I na razie cholera wie co to za gatunek :wacko:

 

Mieszanina gatunku - trochę komedii, trochę tragedii, kawałek sensacji i szczypta horroru ;-) I trochę Różowej Landrynki :evil2: Ale za to jaki piękny tasiemiec z tego wychodzi ;-)

Edytowane przez zoui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w przyszłym szukam starego Forka na otomoto i ruszam z Wami!

 

 

 

 

 

w czarne czeluści nie zbadanego kraju, otchłań grzęzawisk, ogrom mrocznych wąwozów, zdradliwe przeprawy z rwącym nurtem porywające dzieci z rąk wystraszonych matek, pary i grajdoły z bulgoczącymi gejzerami zasysające jeźdźców wraz z końmi, pioruny walące w ogołocone kikuty starodrzewia tak iż nawet chojny nie jest w stanie tego zobrazować swoją nietuzinkową poezją...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

w to co Cie czeka nie omieszkaj zabrać gumki, :biglol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

będziesz czuł się bezpieczniej :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...