Skocz do zawartości

I Forumowa Subariada. Majówka z wampirami - Transylwania 2013.


zoui

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 965
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Baaardzo się cieszę, że już mamy tylu chętnych :-) Nie mogę się doczekać weekendu majowego :-) Czytam sobie Stasiuka "Jadąc do Babadag", żeby wprowadzić się w klimat :D

 

Izotom, a zamiast kwiatka może być becherowka na stoku? ;-)

 

HiszpanskaInkwizycja, nic się nie przejmujcie toaletą, będziemy się zatrzymywać i na siusiu, i na popas - w końcu to ma być przyjemność :-).

Edytowane przez zoui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo się cieszę, że już mamy tylu chętnych :-) Nie mogę się doczekać weekendu majowego :-) Czytam sobie Stasiuka "Jadąc do Babadag", żeby wprowadzić się w klimat :D

 

 

 

Zoui, nie podkręcaj, bo nie będę się mógł skupić na robocie aż do maja!

To właśnie ta książka wypchnęła nas do RO 9 lat temu.

 

Odnośnie siusiania młodej to jest to akurat najmniejszy problem. Reszta j/w.

 

Urabus, dawaj, zrobimy mikrokonwój z centralnej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prysznic i namiot prysznicowy faktycznie sie bardzo przydaja, rowniez jako przebieralnia. My tez bierzemy. Aga, polecam Thule na cala powierzchnie dachu - spokojnie 42 pary butow wejda :D

 

Jezeli sie wszystkie bagaze w aucie nie zmieszcza, to w Krakowie mozemy sie przepakowac i rozdzielic nadmiar bucikow po autach. ;) Chojny rozmawial juz na ten temat z Twoim tajemniczym pasazerem :D

Edytowane przez zoui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj tylko mapkę googlową, np. na PW.

 

W związku z pewną bardzo ciekawą inicjatywą jednego z uczestników, musimy zrobić mały "obcyk" pewnego tematu, który jeżeli będzie możliwy do organizacji i realizacji wpłynie na przebieg trasy... wczoraj nad tym siedzieliśmy i nie zdążyłem wklepać miejsc aktualnych w mapkę.

 

Przepraszam bo obiecałem ale wyśle Ci jeszcze nadal aktualną w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj tylko mapkę googlową, np. na PW.

 

W związku z pewną bardzo ciekawą inicjatywą jednego z uczestników, musimy zrobić mały "obcyk" pewnego tematu, [...]

 

Fajnie by było gdybyś dzielił te pomysły ad publica, w sumie to ja też kilka mam, ale nadal nie wiem jak jest narysowana pierwotna trasa.

Czy trasa idzie przez urokliwe saskie wioski, czy zahacza o zamek w Hunedoarze (na którego zwiedzanie spóźniliśmy się kiedyś) sąsiadujący z ruinami kompleksów przemysłowych, czy jest szansa choćby na przejechanie obok świętej skały Szeklerów, itp. pomysły możnaby mnożyć...

Choć w sumie, gdyby każdy zainteresowany przedstawiał swoją wish listę to ciężko byłoby się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdybyś dzielił te pomysły ad publica, w sumie to ja też kilka mam

 

 

Z doświadczenia wiemy, ze kiedy jest kilka aut i kazdy chce czegoś innego to niestety mimo chęci zobaczenia szystkiego widzi sie niewiele a i tak ktoś jest niezadowolony.

 

 

Jeżeli chodzi o trasę, to powierzylismy jej przygotowanie przewodnikowi aby cała wyprawa miała ręce i nogi a czas wykorzystany optymalnie.

 

 

Pomysły wrzuać możesz tutaj, każdy może zbierzemy je i usiadziemy do analizy z Miłoszem, tak aby zobaczyć jak optymalnie zrealizować plan, czy skorygować o nowe pomysły. Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

 

 

Mamy 2 miesiące do wyjazdu więc.... :)

 

 

 

Choć w sumie, gdyby każdy zainteresowany przedstawiał swoją wish listę to ciężko byłoby się dogadać.

 

 

Dokładnie, sam wiesz jak jest ;)

 

Wiemy jedno, Miłosz nie pozwoli nam się nudzić :yahoo:

 

 

 

czy zahacza o zamek w Hunedoarze

 

 

:edit: więc ... tak, zahaczamy ;)

 

 

Sprawdź maila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem, odpisalem.

Jest Hunedoara w Twoim opisie! :-D SPrawdź dzień 6.

:-)

==== edyta ==== trochę wkładu w temat ====

 

Makłowicz w podróży - pierwsze 5 odcinków od góry - sama Transylwania, warto przyswoić nazwy potraw

http://www.tvp.pl/vo...owicz-w-podrozy

 

---- lektura ogólna ----

http://www.nawschod....cech-narodowych

oraz reszta w kategorii

http://www.nawschod....ategory/rumunia

Edytowane przez HiszpanskaInkwizycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiszpanskaInkwizycja, Twoj dodatkowy punkt programu jest tak naturalny, jak oddychanie ;), wiec bez zbednych ceregieli dopisujemy do planu wyprawy :).

 

Informacja dla pozostalych czlonkow ekipy - do planu dopisalismy wizyte w zaprzyjaznionej z HiszpanskaInkwizycja winiarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...