Skocz do zawartości

system antykradzieżowy


Longer

Rekomendowane odpowiedzi

Siema z rana!

Tak sobie czasem siedzę i myślę: skoro imprezy są tak charakterystyczne i łatwo zauważalne do tego stopnia, że w sumie nie da się żadnej koło mnie przejechac niezauważonej, bo i tak ją słyszę 10 sekund przed tym jak ją zobaczę, to może by ten fakt jakoś wykorzystać?

Plan jest taki: zdarza się czasem, że ktoś zostawia samochód na chwilkę, wraca, a tam go nie ma. Wtedy wysyła smsa do użytkowników systemu z danego miasta z informacją o modelu/kolorze/blachach i wtedy zawsze jest jakaś mikroszansa, że akurat ktoś gdzieś zauważy dany samochód, pojedzie za nim, poinformuje milicje, etc.

Tylko trzeba zrobić takie pule numerów na miasta. W końcu trzeba sobie pomagać, nie?:) Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja ma dotyczyc tylko Imprez? -_-

No rzecz jasna wszystkich subaraków, ale ja osobiście łatwiej wyłapuję imprezy ze względu na dźwięk. Te pozostałe ciszej suną po jezdni, więc jak ktoś się gapi pod nogi, to nie zauważy jakiegoś outbacka raczej.

No ale i tak chyba mój system polegnie, bo jakieś takie marne zainteresowanie widzę;p Nie kradną subaraków czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...