Jump to content

Nakladki na pedaly

zeroart

Recommended Posts

na alledrogo ktos mial po 25/30zl za sztuke, ja pojechalem do motoryzacyjnego ktory ma tego typu rzeczy do popularnych aut typu daewoo itp i dobralem cos na oko, nakladka byla troche za szeroka wiec pedal okleilem plastrem z rolki aby sie nie zsuwala, jest ok, koszt chyba 7zl

• Upvote 1

A co myslicie o nakladkach ze stali ze szpilkami z gwintem do nawiercenia w pedal i nalozenia nakretki od spodu? Spotkalem sie z czyms takim

Kazda nakladka ma dwie szpilki zeby sie nie rotowala.

A co myslicie o nakladkach ze stali ze szpilkami z gwintem do nawiercenia w pedal i nalozenia nakretki od spodu? Spotkalem sie z czyms takim

Kazda nakladka ma dwie szpilki zeby sie nie rotowala.

do wolnego ssaka? nieeet :)

• Upvote 1

Miałem takie oryginalne sparco przykrecane i według mnie były duzo lepsze od zwykłych pedalow, a międzygaz duzo łatwiej sie robiło. Na pewno nie wialy wieś-tuningiem.

Miał ktoś doczynienia z pedal box'em? Chciałbym usłyszeć jakieś opinie na ich temat, czy to w ogóle ma sens w imprezie np. przy przekładce i wiadomo budowie samochodu do upalania.

• Upvote 1

Mi sie podobają allegrowe podróbki Ralliartów...

ale

-za drogie jak na podróbki

-jak ktoś dojrzy logo to mnie za kudły wytarga :P

Ralliart-Pedal-Pad-MT.jpg

A żukowa daje rade :biglol:

• Upvote 1

Te czarne sparco wyglądają ok....Aczkolwiek cena 20zł za ori nakładkę też da rade przeżyć :P

Na pewno nie montuj nic świecącego- chromowanego czy polerowanego....coś co nie kole od razu w oczy i będzie ok...Ja miałem w poprzednim aucie Folia tec'a...czarne nakładki, które tak jak napisałeś przykręcało się do nawierconego pedała...Były czarne oraz podgumowane...co by się stopa nie zsuwała...Jeździło się super :D

• Upvote 1

Jakoś bardziej lubie to logo niż sti. A jakie by były reakcje przecież już napisałem :P

I tak ich nie kupie. Stykną mi kompletnie niepotrzebne nakrętki do kół :lol: