Skocz do zawartości

Dojazd z 3miasta do Harrachova - przez Wrocław czy Poznań?


Qóba

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd w sobotę wczesnym rankiem - około 6:00.

 

Zależy mi na jak najkrótszym czasie dojazdu - Google Maps sugerują trasę przez Bydgoszcz, Poznań, Leszno, Jelenią Górę - 586 km i 8 h.

 

Natomiast ViaMichelin sugeruje trasę przez Bydgoszcz, Gniezno, Ostrów Wlkp., Wrocław, Jelenią Górę - 600 km i 9.5 h.

 

W Google Maps jest jeszcze opcja przez Konin, Kalisz, Wrocław - 623 km, też 8 h.

 

Będę wdzięczny za wszelkie rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydgoszcz,Września,Leszno,Głogów,lubin,Legnica

 

i oczywiście Jelenia Góra-tojest najszybsza trasa ;)

 

To jest dobra opcja, sam tak jeżdżę. Zdecydowanie nie pchaj się na Wrocław. Dla mnie żelazną zasadą jest: jak najmniej głównymi drogami. Duży ruch, czasami to i przez kilkanaście kilometrów nie wyprzedzisz marudera. Choć w sobotę spokojniej się jedzie. Te drogi które zaproponował Ci sti70 są w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jechałem z Gdyni do Karpacza, przez Bydgoszcz, obwodnicę Poznania i przez Świebodzin! Mało logiczne, ale na północ od Świebodzina masz Międzyrzecz a tam Międzyrzecki Rejon Umocniony (http://www.bunkry.pl/pl/index.html)

Bardzo ciekawe miejsce i polecam do zwiedzenia po drodze. My spokojnie sobie pozwiedzaliśmy, porobiliśmy zdjęcia przy "pomniku" w Świebodzinie i spokojnie dojechaliśmy do Karpacza. Do Harrachova ciut dalej ale nadal spokojnie zdążysz zahaczyć o MRU ;)

A i na koniec, nie wiem ile będziesz miał szczęścia, ale nam się udało wjechać na teren skoczni i wejść piechotą aż do belki startowej. Widok niesamowity ;)

post-10084-0-13830800-1361995694_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...