Jump to content

Żarówki

kuzi4
 Share

Recommended Posts

To musiał bym H4 też wymienić, żeby to z sensem wyglądało i świeciło. Jak drogowa spłonie to chyba tak zrobię.

Wydaje mi się, że "trochę" droższe są dobre H4 blue. Do pierwszej imprezy kupowałem po 60 za sztukę...

Ja będę niedługo zmieniał set moich żarówek bo już biednie świecą...

Widziałem na samochodzie taki zestaw postojówki blue bision ultra 5w5 i thungsramy megalight ultra 90% - całość wychodzi 40 zeta a świeci zacnie.

Z tego co przeczytałem na necie to opinie na temat thungsramów nie są takie złe, niektórzy twierdzą nawet, że nie ma co przepłacać i pchać się w osramy.

Do tego planuję jeszcze jakiś halogen nightbreaker i będzie git ;).

Dobra opcja - godna rozwagi. Jeżeli chodzi o producentów to jestem rozczarowany Philipsem... Bardzo krótka żywotność żarówek ale zaznaczę, że była to dolna półka.

W osrama też odradzam się pakować, trochę lepiej z żywotnościa, ale cena jest beznadziejna.

Wyszedłem z założenia, żę wolę kupić 2xthungsramy niż philipsy/osramy 1x.

Zapiszę sobie datę założenia i jeśli żarówki wytrzymają rok (25kkm) to będę zadowolony ;).

Polecam Narva Range Power White świecą o niebo lepiej niż Philips a kosztują ok 30 zł za komplet. i dodatkowo pomarańczowe postojówki efekt jest świetny :)

http://www.narva-lig...nge_power_white

tu maja napisane ze nie maja homologacji a w menu produktow jest napisane ze spelniaja norme ECE R37 - o co biega?

miales znaki homologacji na zarowkach?

Edited by zyggi

Z dopuszczeniem do ruchu jest tak: policja nie zwraca uwagi, nie oślepiam innych, jest gitara. Jest poważny dzwon, policja bada pojazd pod kątem zgodności i dopuszczenia do ruchu, stwierdza niehomologowane elemnty, które najprawdopodobniej były jedną z przyczyn kolizji, ubezpieczyciel się wypina i macie z dupy jesień średniowiecza i sprawę karną. Good luck!

A ja mam taki problem, że po tym jak założyłem jakiś wynalazek rodem z PRC.. nie moge rozpiąć kostki :huh: Wykluczam zwarcie, bo światło długie świeci (mijania przepalone) a z zewnątrz nie widać żadnych oznak stopienia. Coś się musiało chyba jakoś zakleszczyć, albo skleić, bo nie mogłem tego wyciągnąć.

Co do samych żarówek - Osram NB - te pierwsze, bez plusa - przejechały może z 10 kkm. Testowałem też przez jesień i zimę żółte żarowki - fajne na mgłę i deszcz :) Teraz przyjdzie pora na silverlihgty - ale to dopiero jak uda mi się tamtą żarówkę wyjąć.

Jakiś pomysł, jak się jej pozbyć?