Skocz do zawartości

Fotel z Sti w GT99


Uzytkownik_

Rekomendowane odpowiedzi

ze zdziwieniem bliskim rozczarowaniu :biglol: odkryłem, że... te fotele różnią się tylko obiciem/tapicerką.

 

po lewej STi'99, po prawej GTek '99.

 

IMG_0822.JPG

 

 

aha, oczywiście różnią się też tym, że fotel po lewej stronie z Japonii nie ma regulacji takiej, jak europejski fotel kierowcy... w końcu to fotel pasażera..... więc jeśli nie zależy Ci na tapicerce, to bierz te z GTka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdziwieniem bliskim rozczarowaniu :biglol: odkryłem, że... te fotele różnią się tylko obiciem/tapicerką.

 

po lewej STi'99, po prawej GTek '99.

 

IMG_0822.JPG

 

 

aha, oczywiście różnią się też tym, że fotel po lewej stronie z Japonii nie ma regulacji takiej, jak fotel kierowcy... w końcu to fotel pasażera..... więc jeśli nie zależy Ci na tapicerce, to bierz te z GTka.

przcież rozbieraliście z Eddiem i jakieś dodatkowe blachy pod dupą ma JDMowy, które trzeba było przełożyć do szyn EU żeby zostawić regulację u kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam przerobiony przez Seba Garage - siedzę jakieś 8 cm niżej niż seria

Ile Cię to kosztowało?

Może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas pamiętaj o mnie jak już wymienisz fotel ;)

 

Pamiętam - jutro jadę na Grochów tam znalazłem magika od foteli któremu się chce.

Podpytam o stary fotel do GT99 - dziś go obejrzałem i już był spawany o czym nie nie poinformowano, teraz jest totalnym zdezelowanym gó.....

ale moze się uda go wyratować lub opcja 2 - opuszczam niżej fotek od Sti-ja

Zobaczymy jutro która opcja finansowo wygra bo te ceny które dziś usłyszałem to jakiś kosmoc i za tą cenę mozna kupić cały komplet do GT i jeszcze coś zostanie a nie zamontować jeden fotel :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, nie rozumiem Twojej konkluzji :)

rozbieraliśmy lewy fotel, żeby sprawić, by miał regulację jak w EU.

pytanie było o konstrukcję - głębokość, trzymanie - a to jest to samo. jak komuś niepotrzebna regulacja, to JDM fajnie wygląda i wystarcza, chociaż to to samo co gt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbieraliśmy lewy fotel, żeby sprawić, by miał regulację jak w EU.

tak, i przekładaliście jakieś blachy spod dupy, bo JDM miał a EU nie miał, blachy dzięki którym bardziej tyłek trzyma na boki :)

dobrze pamiętam?

 

Ok już wiem :mrgreen:

to fotel GLa był 'bez uszów w misce' ;)

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/39592-fotele-z-jdm-w-eu-spec-regulacja-na-lewym/

Edytowane przez adaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głębokość, trzymanie - a to jest to samo

 

Tapicerka też nieco wpływa na trzymanie.

 

GT-kowa jest nieco "śliska". Nie wiem co dokładnie było w STi GC, ale do GT-kowego profil zbliżony mają fotele z buga STi (choć nie identyczny), ale ich alcantara trzyma inaczej niż obicie GT-kowego. Różnice w twardości też mogą się pojawiać (choć oczywiście nie wiem czy akurat między GC STi a GT występowały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...