Jump to content

Jakiego licznika szukać do GC?? JDM??? STI????

Tomulus
 Share

Recommended Posts

Wszystko powinno pasować p&p....Jedyny wymóg to to by szukać zegarów przed lifta do przed lifta i po lift do po lifta...W przed lifcie masz sterowanie gazu na linkę a w po- już nie....Oczywiście rzeźbiąc odpowiednio dasz rade jakiekolwiek inne zegary zamontować- ale żeby było szybko, łatwo i przyjemnie to tylko ta opcja wchodzi w grę....U Mnie w Imprezie z 95 roku czyli przedliftowej siedziały zegary z wrx'a MY96 i wszystko idealnie działało.... :D

Aha...Jdm'y mają jedynie odwrotnie umiejscowione poziomy paliwa i temperatury..U Mnie jednak udało się je przepiąć nie przedłużająć wtyczek....Takie szczęście :P

Ale bajer fajny jak w wolnossaku zamykasz licznik :)

Także montuj- bo mod zacny.... :yahoo:

dopiero sie skumałem że ja mam wymienione zegary. Musze kupić jednak zegary do automatu. U mnie niema biegów na zegarach.

Teraz luknełem na foty automatów.

Wiec mozemy zamykac temat .

Szukam zegarów do automatu.

Zaczynam post nie myśląc :facepalm:

Sorki :)

Noo...I tu muszę się zgodzić...Niby japonce uwielbiają skrzynię w leniuchach( choć to raczej u Nich kwestia opłat)...ale jakoś zdecydowana wiekszość jdm'ów z wysp ma już manuale....

Ale jak juz masz na oku..to bierz- jak allin napisał...to rodzyn- kawior kawiorów itp itd....bierzzzz :D

Do przewidzenia..Jak napisałem- nasze "rodzime" jdmy to w większości manuale....Widocznie wyspiarze- ściągający z Japoniszuf autka nie byli zbyt wygodniccy- wybierając manual... :)

Kompletnie nic nie działa z JDMa. Zakładałem do 2.0GL (linka) z STi (linka, do 180km/h) i nie działa nic P&P oprócz prędkościomierza, a w szukanie kabelków nie chciało mi się bawić

Tarcze chciałem przełożyć ale są na odwrót, w końcu stanęło na tym że wymieniłem samą ramkę (JDM ma fajne obwódki wypukłe wokół tarcz) i pomalowałem wskazówki lakierem do paznokci :)

Jak ktoś chce to mogę mu dać ten licznik z STi, w kawałkach do poskładania.

Co do licznika manual-automat, to na światełka manuale mają miejsce zostawione, trzeba ze starego licznika przełożyć ten plastik z symbolami kontrolek.

http://www.google.pl/imgres?q=jdm+gauges+subaru&start=155&um=1&hl=pl&tbo=d&biw=1366&bih=603&tbm=isch&tbnid=hvZFeepaV6R_cM:&imgrefurl=http://www.garage-parts.com/new-inventory.htm&docid=FyYFfFal--O-HM&imgurl=http://www.garage-parts.com/images/DSCF6578.jpg&w=860&h=633&ei=2TkWUcmXOY6ThgepzoH4CA&zoom=1&ved=1t:3588,r:68,s:100,i:208&iact=rc&dur=660&sig=117327896790098960005&page=10&tbnh=183&tbnw=262&ndsp=15&tx=184&ty=111 -> taki

Juz z glupialem. Licznik do automatu fajny bo zapewne swiecą sie biegi i nie trzeba patrzyc na drążek ;)

jest pomysl. tylko wskazówki zrobie na czerwono, transparentem i bedzie jak w gt.

najtaniej,szybko. hhhhhmmmmm?????

Dyziek u Siebie malował wskazówki...jak dla Mnie to taki pół środek...No ale jak się nie ma co się chce....To się ma co pod ręką....

@adaś, Dziwne, że nie pasował...U Mnie wszystko zagrało p&p...Linka wpięta...Kostki również...Nie rozumiem- moze jakieś różnice jednak były i Mnie sie tak jakoś udało trafić?? Przedlift...dwie kostki i linka...Wszystko pasowało...

w ogóle ponoć do automatu musi byc licznik przeznaczony do niego i teraz sie zastanawiam czy mi nie oszukuje. :icon_205:

Mam od manuala. W którymś wątku opisałem ze czasem licznik jakby spał. :krecka_dostal:

Czuć że auto idzie a licznik bardzo powoli. hhhhhmmmmm

Mnie się zawsze wydawało, że jeśli ma sie automat to i licznik "pod niego" powinien być...Więc jesli teraz masz modzić to jak najbardziej szukać właściwego :D Ten z Twojego drugiego linku jest faktycznie jdm i z automatem- jednakże do polifta czyli już bez linki prędkościomierza :)

adaś, Dziwne, że nie pasował...U Mnie wszystko zagrało p&p...Linka wpięta...Kostki również...Nie rozumiem- moze jakieś różnice jednak były i Mnie sie tak jakoś udało trafić?? Przedlift...dwie kostki i linka...Wszystko pasowało...

no nie pasowało, a licznik dokładnie taki jak z linku który podałem.