Skocz do zawartości

Jakiego licznika szukać do GC?? JDM??? STI????


Tomulus

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko powinno pasować p&p....Jedyny wymóg to to by szukać zegarów przed lifta do przed lifta i po lift do po lifta...W przed lifcie masz sterowanie gazu na linkę a w po- już nie....Oczywiście rzeźbiąc odpowiednio dasz rade jakiekolwiek inne zegary zamontować- ale żeby było szybko, łatwo i przyjemnie to tylko ta opcja wchodzi w grę....U Mnie w Imprezie z 95 roku czyli przedliftowej siedziały zegary z wrx'a MY96 i wszystko idealnie działało.... :D

Aha...Jdm'y mają jedynie odwrotnie umiejscowione poziomy paliwa i temperatury..U Mnie jednak udało się je przepiąć nie przedłużająć wtyczek....Takie szczęście :P

 

Ale bajer fajny jak w wolnossaku zamykasz licznik :)

Także montuj- bo mod zacny.... :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero sie skumałem że ja mam wymienione zegary. Musze kupić jednak zegary do automatu. U mnie niema biegów na zegarach.

Teraz luknełem na foty automatów.

Wiec mozemy zamykac temat .

Szukam zegarów do automatu.

Zaczynam post nie myśląc :facepalm:

Sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo...I tu muszę się zgodzić...Niby japonce uwielbiają skrzynię w leniuchach( choć to raczej u Nich kwestia opłat)...ale jakoś zdecydowana wiekszość jdm'ów z wysp ma już manuale....

Ale jak juz masz na oku..to bierz- jak allin napisał...to rodzyn- kawior kawiorów itp itd....bierzzzz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic nie działa z JDMa. Zakładałem do 2.0GL (linka) z STi (linka, do 180km/h) i nie działa nic P&P oprócz prędkościomierza, a w szukanie kabelków nie chciało mi się bawić

Tarcze chciałem przełożyć ale są na odwrót, w końcu stanęło na tym że wymieniłem samą ramkę (JDM ma fajne obwódki wypukłe wokół tarcz) i pomalowałem wskazówki lakierem do paznokci :)

Jak ktoś chce to mogę mu dać ten licznik z STi, w kawałkach do poskładania.

Co do licznika manual-automat, to na światełka manuale mają miejsce zostawione, trzeba ze starego licznika przełożyć ten plastik z symbolami kontrolek.

 

http://www.google.pl/imgres?q=jdm+gauges+subaru&start=155&um=1&hl=pl&tbo=d&biw=1366&bih=603&tbm=isch&tbnid=hvZFeepaV6R_cM:&imgrefurl=http://www.garage-parts.com/new-inventory.htm&docid=FyYFfFal--O-HM&imgurl=http://www.garage-parts.com/images/DSCF6578.jpg&w=860&h=633&ei=2TkWUcmXOY6ThgepzoH4CA&zoom=1&ved=1t:3588,r:68,s:100,i:208&iact=rc&dur=660&sig=117327896790098960005&page=10&tbnh=183&tbnw=262&ndsp=15&tx=184&ty=111 -> taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziek u Siebie malował wskazówki...jak dla Mnie to taki pół środek...No ale jak się nie ma co się chce....To się ma co pod ręką....

 

@adaś, Dziwne, że nie pasował...U Mnie wszystko zagrało p&p...Linka wpięta...Kostki również...Nie rozumiem- moze jakieś różnice jednak były i Mnie sie tak jakoś udało trafić?? Przedlift...dwie kostki i linka...Wszystko pasowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle ponoć do automatu musi byc licznik przeznaczony do niego i teraz sie zastanawiam czy mi nie oszukuje. :icon_205:

Mam od manuala. W którymś wątku opisałem ze czasem licznik jakby spał. :krecka_dostal:

Czuć że auto idzie a licznik bardzo powoli. hhhhhmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zawsze wydawało, że jeśli ma sie automat to i licznik "pod niego" powinien być...Więc jesli teraz masz modzić to jak najbardziej szukać właściwego :D Ten z Twojego drugiego linku jest faktycznie jdm i z automatem- jednakże do polifta czyli już bez linki prędkościomierza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, Dziwne, że nie pasował...U Mnie wszystko zagrało p&p...Linka wpięta...Kostki również...Nie rozumiem- moze jakieś różnice jednak były i Mnie sie tak jakoś udało trafić?? Przedlift...dwie kostki i linka...Wszystko pasowało...

no nie pasowało, a licznik dokładnie taki jak z linku który podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...