Skocz do zawartości

Żarówki....


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Takie szybkie pytanie...
 
Czy sa jakies W5W ledy z homologacja ?
 
 
A po co homologacja?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale one wlasnie nie maja homologacji.

Czy to jest problem? Bo rozumiem jakies mocno zrodlo swiatla ktore oslepia wszystkich, ale to ma 5W. Wiec mysle ze tutaj nie, ale czy faktynie jest tak ze w razie jakiejs stluczki itd moze byc problem z ubezpieczeniem przez takie cos?

 

Ogolnie pytam bo wymiana tych pozycyjnych jest upierdliwa. zwykle zarowki maja zolta barwe swiatla, obok zarnika ksenonowego wygladaja slabo. 

Osram cool blue wyglada lepiej ale teoretycznie maja 4200K obok 4500K zarnikow, ale i tak wydaja sie "inne", ale nie jest zle, problem ze sa drogie i za czesto trzeba je wymieniac.

 

Stad pytanie o ledy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piwozniak napisał:

Wiec mysle ze tutaj nie, ale czy faktynie jest tak ze w razie jakiejs stluczki itd moze byc problem z ubezpieczeniem przez takie cos?

muszą udowodnić związek przyczynowo-skutkowy

 

1 godzinę temu, piwozniak napisał:

Osram cool blue wyglada lepiej ale teoretycznie maja 4200K obok 4500K zarnikow, ale i tak wydaja sie "inne", ale nie jest zle, problem ze sa drogie i za czesto trzeba je wymieniac.

weź philipsa white vision ca 10/kpl świecą bardzo fajnie.

Philips LED w5w 50/kpl ale nadal bez homologacji.

Popatrz jeszcze na  Bosma LED'y 20/kpl ale nie widziałem tego w akcji, na zdj wyglądają spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turbo napisał:

Te Philipsy Cool Blue W5W są żółte przy ksenonie.

Faktycznie są żółte. Założyłem ledy Bosma, ale poświeciły może ze dwa miesiące. I znowu są żółte zwykłe.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam LEDy Philipsa 4000K do H1 Tungsramów (jakichś tam 130% super jasnych) i świecą tak samo. Jeżdzą ze mną chyba pół roku już, wczesniej miałem przez chwilę te same tylko 6000K i przy nich to moje drogowe były żółte, więc kwestia dopasowania barwy. Philipsy drogie, bo z 50pln za parę, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

odgrzeje kotleta, mam zamiar zmienić drogowe w mojej imprezie gh i tu pytanie. Wiem że są HB3, polecacie coś konkretnego? Myśle o tym https://allegro.pl/osram-night-breaker-laser-hb3-150-next-generation-i7570378041.html  Ktoś przerabiał? z góry dzięk za odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turbo Dzieki wielkie, jutro zamawiam:) a barwa światła jest wmiare zbliżona do ksenonu czy nie bardzo? Teraz nawet nie wiem jakie są, ale lampion totalny :D Postojówki mam Philips Żarówki T10 W5W 8000K X-treme 360 LED, swiecą dosc jasno, a nie robią efektu niebieskiej patologi, wiec moge je polecic :)

3E1B03AA-BC1D-455E-8821-A762A5CA4348.png

Edytowane przez filipk93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos żarówek - kupiłem dzisiaj przy okazji zakupów w markecie zwykle żółte PY21W do drugiego auta, bo jakoś tak mi mało żółto świeciły z tylu migacze.
Po wyjęciu okazało się czemu:

IMG_0688.jpg

Coś mi mówi, że maja tyle co i samochód czyli lekko licząc dekadę ;)
Warto zmieniać, nawet jeśli się nie przepalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.12.2018 o 19:54, Turbo napisał:

Warto zmieniać, nawet jeśli się nie przepalają.

Manicure by się przydało :P

 

Podrzuci mi ktoś info/linka do dobrych żarówek H7? Muszę kupić do OBK.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Turbo napisał:

Osram Night Breaker Laser - miałem H4, po zmianie reflektorów mam H1, wierze ze H7 świecą tak samo bardzo dobrze :-) przerobiłem trochę tych jaśniejszych żarówek i te są zdecydowanie najlepsze

To te?

 

 

Screenshot_2019-01-14-22-13-47-415_pl.allegro.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...