Skocz do zawartości

gdansk-co zamiast amorkow sls Forester XT i gdzie najlepiej zrobic?


zbyszek29gadnsk

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie drodzy forumowicze. czeka mnie wymiana tylnich amorkow do suboru Forester XT. amorki byly juz z tylu regenerowane wiec niestety teraz wymiana tym bardziej ze w lewym wyszlo na sprawdzeniu 60%. czytalem ze w nie-ASO maja jakies fajne patenty z amorkami i sprezynami Ironman. co mozecie polecic zamiast SLS-ow, bo te po pierwsze sa drogie a po drugie nie trwale. Tak wiec mam prosbe aby ktos mogl napisac co dokladnie musze kupic aby bylo oki? mam tu na mysli dokladnie caly komplet, co musze procz samych amorkow zakupic, jakie do konkretnego modelu sprezyny, czy cos potrzebne bedzie do ich zamocowania, generealnie zalezy mi na podpowiedzi o caly komplet do wymiany tych amorkow na tyl mojego Forka z 2004 roku XT. prosze o jak najdokladniejsze odpowiedzi a jezeli ktos sie orientuje gdzie w Gdansku lub okolicach mozna to zrobic to rowniez bede bardzo wdzieczny:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam tylko z tyłu KYB+ IRONMAN . ogólnie ja jestem zadowolony, auto stoi wysoko twardo i sztywno. Ale jak ktoś nie lubi czuć każdej dziury i słyszeć co ma w bagażniku oraz że wnętrze jest z tworzyw sztucznych to nie polecam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...