Skocz do zawartości

Problemy z ciepłem (wnętrze obk i jego silnik)


kozalka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

W moim OBK od jakiegoś czasu nie wszystko gra...

 

Najpierw ogrzewanie po stronie pasażera zaczęło działać tylko wtedy gdy dość szybko jadę (bez zwalniania :)), później to samo zaczęło się po mojej stronie.

 

Przez ostatnie parę dni zauważyłam że temperatura silnika jest ponadto co zwykle...

a dziś temperatura po przejechaniu krótkiego odcinka temperatura bardzo wzrosła i okazało się że nie mam już płynu w chłodnicy....

 

proszę radźcie.... czy te wszystkie objawy mają coś ze sobą wspólnego?

 

aha gdy zaczęły się kłopoty pojechałam do znajomego mechanika i po rozebraniu części kokpitu po stronie pasażera stwierdził że część elektroniczna i siłowniki przy nagrzewnicy działają...

 

pozdrawiam i z góry dziękuję

Ag ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ubyło płynu w chłodnicy to zapewne w okolicy nagrzewnicy wytworzył się bąbel powietrza, którego pompa nie miała siły przepchnąć do zbiorniczka- co może być powodem słabego ogrzewania w kabinie.

Skoro mówisz, że nie ma płynu w chłodnicy - to warto zwrócić na to uwagę czy gdzieś nie ma wycieku! I jak najszybciej usterkę usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie :)

Już pozałatwiane.... dziękuję wszystkim za pomocne posty, już piszę co się działo... :)

jak się okazało.. chłodnica była po regeneracji i nie wytrzymała... po wymianie...nic nie szwankuje :)

i ja już na swoje auto nie narzekam :D

pozdrawiam

Ag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...