Jump to content

Kto zostanie Sportowcem Roku w Bielsku? Akcja Forumowa .

Mark L.A.
 Share

Recommended Posts

• Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tam chyba można klikać bez limitu :huh::mrgreen:

Jednak nie ;)

Wykorzystano dzienny limit ocen z jednego adresu ip.

jade do biura wiec; Tam mam 3 adresy

bez sensu taki konkurs. Nie wiem po co w ogole taką szopke robicie z klikaniem po 5 razy? Dla mnie taki tytuł znaczy NIC , ciekawe czy ktokolwiek by chcial osiagnac taki tytuł w ten sposob :) Pogratulowac wszystkim oszukującym i tym ktorzy nie do konca wiedza o co w takich konkursach chodzi .

bez sensu taki konkurs. Nie wiem po co w ogole taką szopke robicie z klikaniem po 5 razy? Dla mnie taki tytuł znaczy NIC , ciekawe czy ktokolwiek by chcial osiagnac taki tytuł w ten sposob :) Pogratulowac wszystkim oszukującym i tym ktorzy nie do konca wiedza o co w takich konkursach chodzi .

Uff, czemu tak bijesz zadem? Wyjaśnij proszę, o co w takich konkursach chodzi, chętnie się dowiem lub spojrzę na to z innego punktu widzenia.

Treść konkursu jest oczywista i reguły są przejrzyste. Istnieją metody uniemożliwiające wielokrotne głosowanie, choćby poprzez wymuszenie konieczności zalogowania się, rejestrowanie sygnatury komputera itp. Posądzanie o oszustwo jest ciężkim zarzutem i wprowadza niemiłą atmosferę.

Oszustwo to dopiero miało miejsce np. przy głosowaniu na reklamy przygotowywane przez internautów dla banku Millenium. Ale tam rzeczywiście każdy kantował na lewo i na prawo. A tutaj? Wątpię, żeby sam zainteresowany klikał od rana do wieczora, więc po co ten hejt?