Jump to content

impreza gt sti

ckms
 Share

Recommended Posts

witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć co może mnie napotkać kupiłem imprezę 2000 wersja gc sti ze spaloną konsolą po stronir kierowcy potrxebuje taką konsole wersja nardi torino nie wiem jak wygladaja zegary i co tam mogło jescze byc w środe przyjedzie mi ten samochód z zagranicy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć co może mnie napotkać kupiłem imprezę 2000 wersja gc sti ze spaloną konsolą po stronir kierowcy potrxebuje taką konsole wersja nardi torino nie wiem jak wygladaja zegary i co tam mogło jescze byc w środe przyjedzie mi ten samochód z zagranicy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trudno Ci pomoc, bo nie idzie zrozumiec tego co napisales. Wstaw znaki interpunkcyjne.

Poza tym Impreza 2000, to angielski odpowiednik imprezy GT,a GC8 STI to zupelnie inny samochod,ktory nie byl w ogole dostepny na rynku EU wiec najpierw musisz dokladniej okreslic jaki model kupiles.

P.S.

A taki model jak GT STI w ogole nie istnieje...

To z holandi, nardi torino, zwykły GT bez poduszek i klimatyzacji.

Potrzebna do niego jest kpl deska i spora część wiązki elektrycznej, w rejonie gdzie deska była stopiona jest też puszka bezpieczników.