Skocz do zawartości

kolejny problem z Check engine


Philippe3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kolejny problem z Check engine oraz wspomaganiem kierownicy :(

 

w piatek tydzien temu pojawil mi sie problem Check engine, pojechalem na komputer okazalo sie ze blad wyskoczyl na wszystkich 4 cewkach... mechanik skasowal mi blad, poczym po przejechaniu okolo 10km blad wyskoczyl spowrotem tylko tym razem na 2 swiecy, wiec postanowilem wymienic wszystkie 4 swiece, po wymianie swiec zrobilem jakies 150km i dzisiaj pojawil mi sie kolejny raz blad tym razem na 1 i 2 zaplonie :/ przy wymianie swiec mechanik powiedzial mi ze druga swieca byla lekko osmolona i niedokrecona, ale tym razem nie mam kompletnie pojecia co ise stalo, mechanik wykasowal mi blad narazie nic sie nie pojawilo, czy ktos mial podobny blad ? bo nie wiem co teraz zrobic.

 

drugim moim problemem jest wspomaganie kierownicy, jechalem sobie spokojnie z 3 dni temu, i gdy wchodzilem w zakret, mialem problem zeby skrecic kierownice, tak ciezko szla ze ledwo zakrecilem, ale pomyslalem ze to przypadek ze mogla tam byc jakas dziura akurat. natomiast przed chwila skrecalem powoli w boczna droge i kierownica szla tak ciezko jakbym jakims 20letnim starem kierowal... zapalil mi sie Check engine wtedy ledwo co moglem zakrecic wiec po wjezdzie w boczna droge wylaczylem samochod i odpalilem spowrotem check engin zniknelo i kierownica zaczela spowrotem chodzic tak jak powinna... nie mam kompletnie pojecia co jest grane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynu do wspomagania jest dobrze w zbiorniczku?

a co ma płyn do zapalajacego check-a ?? to ewidentnie ci szwankuje komputer, podepnij i sprawdz błędy, ps. cos ostatnio duzo tych problemów u Ciebie, ewidentnie powinienes oddac samochód do jakiegos speca co wszystko dobrze sprawdzi i przegladnie od a do z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynu do wspomagania jest dobrze w zbiorniczku?

a co ma płyn do zapalajacego check-a ?? to ewidentnie ci szwankuje komputer, podepnij i sprawdz błędy, ps. cos ostatnio duzo tych problemów u Ciebie, ewidentnie powinienes oddac samochód do jakiegos speca co wszystko dobrze sprawdzi i przegladnie od a do z.

;)

A tu cię zdziwię bo ma tyle samo co żarówka od stopu do kontrolki od ABS-u....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...