Jump to content

kolejny problem z Check engine

Philippe3
 Share

Recommended Posts

Witam, mam kolejny problem z Check engine oraz wspomaganiem kierownicy :(

w piatek tydzien temu pojawil mi sie problem Check engine, pojechalem na komputer okazalo sie ze blad wyskoczyl na wszystkich 4 cewkach... mechanik skasowal mi blad, poczym po przejechaniu okolo 10km blad wyskoczyl spowrotem tylko tym razem na 2 swiecy, wiec postanowilem wymienic wszystkie 4 swiece, po wymianie swiec zrobilem jakies 150km i dzisiaj pojawil mi sie kolejny raz blad tym razem na 1 i 2 zaplonie :/ przy wymianie swiec mechanik powiedzial mi ze druga swieca byla lekko osmolona i niedokrecona, ale tym razem nie mam kompletnie pojecia co ise stalo, mechanik wykasowal mi blad narazie nic sie nie pojawilo, czy ktos mial podobny blad ? bo nie wiem co teraz zrobic.

drugim moim problemem jest wspomaganie kierownicy, jechalem sobie spokojnie z 3 dni temu, i gdy wchodzilem w zakret, mialem problem zeby skrecic kierownice, tak ciezko szla ze ledwo zakrecilem, ale pomyslalem ze to przypadek ze mogla tam byc jakas dziura akurat. natomiast przed chwila skrecalem powoli w boczna droge i kierownica szla tak ciezko jakbym jakims 20letnim starem kierowal... zapalil mi sie Check engine wtedy ledwo co moglem zakrecic wiec po wjezdzie w boczna droge wylaczylem samochod i odpalilem spowrotem check engin zniknelo i kierownica zaczela spowrotem chodzic tak jak powinna... nie mam kompletnie pojecia co jest grane :/

Płynu do wspomagania jest dobrze w zbiorniczku?

a co ma płyn do zapalajacego check-a ?? to ewidentnie ci szwankuje komputer, podepnij i sprawdz błędy, ps. cos ostatnio duzo tych problemów u Ciebie, ewidentnie powinienes oddac samochód do jakiegos speca co wszystko dobrze sprawdzi i przegladnie od a do z.

Płynu do wspomagania jest dobrze w zbiorniczku?

a co ma płyn do zapalajacego check-a ?? to ewidentnie ci szwankuje komputer, podepnij i sprawdz błędy, ps. cos ostatnio duzo tych problemów u Ciebie, ewidentnie powinienes oddac samochód do jakiegos speca co wszystko dobrze sprawdzi i przegladnie od a do z.

;)

A tu cię zdziwię bo ma tyle samo co żarówka od stopu do kontrolki od ABS-u....