Skocz do zawartości

Ssanie Subaru Justy '91


Kamil Bieńko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sie dowiedzieć jak 'pobudzić' ssanie do działania w Justynie. Dodam, że to silnik 1.0 na gaźniku. Na tyle, co się orientuję, to manewruje się pedałem gazu... Jak dokładnie należy się zachować, żeby ssanie załączyło się od razu po odpaleniu zimnego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Huzar prosze o foto moda jesli posiadasz , badz blizszy opis. Niestety aktualnie nie mam czasu ani warunkow na studiowanie wiec twoja pomoc byla by nie oceniona. Oczywiscie jak tylko bedzie pogoda planuje podjac ten kierunek studiow ;)

W moim poprzednim autku - rowniez na japan gaznik - mialem calkiem niezle wyniki w modach - tak sie zastanawiam czy w justynie rowniez sie sprawdza i jej nie zaszkodza. Mowa o takich zabiegach jak usuniecie AVI ( czy jakos tak ) , EGR , wyprzedzenie zaplonu ,polerowanie kolektora dolotowego , modyfikacja wydechu itd. itp.

Choc dla swietego spokoju i czystej charmonii chcialem ogarnac temat ssania , z ktorym sobie nie poradzilem w nissanie przez 3 lata - moze dlatego mnie to tak boli ?

Pozniej mam zamiar zajec sie nalezyta regulacja i trzeba bedzie przejsc do modow. W zwiazku z powyzszym prosze o pomoc abym mogl pociagnac temat dalej :D

 

Pozdro dvd&justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem

Szkoda

Jaki , od czego , jak sie sprawuje , czy duzy klopot z konwersja , jak rozwiazales temat flanszy (mocowania) , jakie osiagi / spalanie w stosunku do serii , stopien zawodolenia urzytkownika w skali 1 - 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...