Jump to content

Co sądzicie o tych lampach - GC- GT ????

Tomulus
 Share

Recommended Posts

Jeśli tylko "Niebiescy" się nie przyczepią to i ja jestem na TAK :yahoo:

Jedyna alternatywa dla JDM'ów...Jest seria...ciemny kierunek...i JDM :D Żadne lexy/srexy...Jest ok :)

Widzialem gdzies podobne lampy w bialym GTku, kozak to wygladalo :)

To czesc przeróbek o które pytałeś. Założyłem białe kierunki ledowe.

Jak świeci na pomarańczowo to nikt się nie ma prawa przyczepić. Fajnie wygląda.

Sam byłem zdziwiony - swieci jak by nie było czarnego. Podpytałem co kupic i faktycznie efekt super :)

Jak świeci na pomarańczowo to nikt się nie ma prawa przyczepić. Fajnie wygląda.

Miałem już rózne kombinacje lamp, i spotkania z Policja. Tłumaczenie, że świeci na pomarańczowo czasem działa, ale prawda,jest taka że kazda przerobka lamp powoduje utrate homologacji i kumaty i uparty Policjant ma niestety podstawę do zatrzymania dowodu. Czego nikomu nie życze.

Odnośnie samej przerobki to kwestia gustu, ale polecam zrobic test w pełnym slońcu- safety first. Jak przejdzie to cieszyc sie udanym modem, a jezeli nie, to kombinowac dalej.

Wygląda extra....Gratki :thumbup:

Szkoda tylko, że nie ma takich punktów świetlnych jak w jdm'ach...Bo byłoby mega...

Ale i tak z tym czerwonym kierunkiem jest super....Dobry MOD

Nie ma sprawy- bo na prawdę jest git...Wrzuć foty całości...jak się obie prezentują....Kurcze- gdybym tylko w swojej wannie nie miał jdm'ów to bym takie czerwone kierunki walnął..Jak nic :D

P.S....co to za farba? farba/lakier czy folia?? i faktycznie "na żywo" świeci na pomarańczowo? bo tak jak ktoś powyżej napisał....To, że świeci to pikuś- jeśli "niebieski" będzie upierdliwy to może dowód polecieć i tak :angry:

Zapalając lampy i kierunki wątpliwosci znikają.

Jest pomarancz jak nic. Sam bym łyknął ze to oryg.

Lakier he he , zakupiłem za 24 zeta w pewnym sklepo-warszt. czynnym 7 dni w tyg na N.

Nie miałem czasu czekać na przesyłke ,więc ja w gorącej wodzie kąpany musiałem miec DZIS!

Podjechałem,zakupiłem,zrobiłem - efekt na zdjeciach.

Szczegóły na pw

:) :) :)

Nie ma sprawy- bo na prawdę jest git...Wrzuć foty całości...jak się obie prezentują....Kurcze- gdybym tylko w swojej wannie nie miał jdm'ów to bym takie czerwone kierunki walnął..Jak nic :D

P.S....co to za farba? farba/lakier czy folia?? i faktycznie "na żywo" świeci na pomarańczowo? bo tak jak ktoś powyżej napisał....To, że świeci to pikuś- jeśli "niebieski" będzie upierdliwy to może dowód polecieć i tak :angry:

jdm 800-1000zł (jak patrzyłem) a moje 24 i pół godziny roboty

Amerykańce czesto stosują ten mod.

Całe czerwone klosze też nawet-nawet, ale ja jednak najbardziej lubie biały klosz.

Swoją drogą ciekawe że nikt nie robi do nas "klarow"

To by była kosa :o

redclears13.jpg

Teraz mogę już uczciwie napisać, że mi się podobają Twoje lampy :D

Jak już będziesz pewien ze to wersja ostateczna, proponuję jeszcze pokryć całość lakierem bezbarwnym, gdyż te transparentne są miekkie i matowieją od mycia.

Amerykańce czesto stosują ten mod.

Całe czerwone klosze też nawet-nawet, ale ja jednak najbardziej lubie biały klosz.

Swoją drogą ciekawe że nikt nie robi do nas "klarow"

To by była kosa :o

redclears13.jpg

Tak, te klosze mają coś w sobie.

@@Tomulus, wstaw zdjęcie całego tyłu, bo pewnie też fajnie to wygląda :)