Skocz do zawartości

fotele przednie forester


meryts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,

kupiłem kilka dni temu forestera z 2004 roku 2,5 xt .

W mojej opinii samochód ma mało komfortowe przednie fotele porównuje z BMW.

Fotele są profilowane ale wyprofilowanie jest raczej projektowane dla niższych osób, mi to przeszkadza na wysokości łopatek.

 

Nie wiem czy ktoś próbował włożyć jakieś inne fotele albo może ma wiedzę z czego by podeszły

 

pozdrawiam

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meryts, sporo było o tym na Forum, większość przekłada z STI, z preferencjami na fotele od buga lub Spec C (podobno najwygodniejsze)

tu wątek z subaruforester.org, który stanowi kompendium wiedzy w temacie:

http://www.subaruforester.org/vbulletin/f77/ultimate-subaru-seat-thread-53142/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem tych wszystkich foteli jest brak regulacji odcinka lędźwiowego i skokowa regulacja pochylenia oparcia,to troche ogranicza możliwość dopasowania go do pleców :(

ja akurat w mojej wersji (USDM) miałem regulację odcinka lędźwiowego, ale była tak nieznaczna, że praktycznie nieodczuwalna, problemem tych wszystkich foteli jest to, że (w moim odczuciu) wszystkie są niewygodne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat w mojej wersji (USDM) miałem regulację odcinka lędźwiowego, ale była tak nieznaczna, że praktycznie nieodczuwalna, problemem tych wszystkich foteli jest to, że (w moim odczuciu) wszystkie są niewygodne...

 

Nie wiedziałem,że były/są takie fotele z regulacją .Dziwi mnie ,że subaru nie montuje tego chociażby w bogatszych wyposażeniowo autach częściej.Ty masz u siebie fotele z imprezy?Ciekawy jestem jak wypada porównanie wygody ,podparcia ud i pleców w fotelu forek /impreza zamontowanych właśnie w forku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat w mojej wersji (USDM) miałem regulację odcinka lędźwiowego, ale była tak nieznaczna, że praktycznie nieodczuwalna, problemem tych wszystkich foteli jest to, że (w moim odczuciu) wszystkie są niewygodne...

 

Nie wiedziałem,że były/są takie fotele z regulacją .Dziwi mnie ,że subaru nie montuje tego chociażby w bogatszych wyposażeniowo autach częściej.Ty masz u siebie fotele z imprezy?Ciekawy jestem jak wypada porównanie wygody ,podparcia ud i pleców w fotelu forek /impreza zamontowanych właśnie w forku.

ja mam ze Spec C, a porownanie, to przepasc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę zakładać nowego wątku więc tu zapytam - jakie były dostępne obicia foteli w forku 2.0 MY06? W szczególności czy była wśród nich sztuczna skóra?

 

Pytam bo chcę w moim umyć fotele a inaczej bym potraktował prawdziwą skórę i sztuczną. A na dotyk i wygląd nie potrafię ocenić.

 

Fotele są czarne, podgrzewane, nieperforowane, jeśli to pomoże w postawieniu diagnozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chefofrats - boczki opracia wewnętrzne, zewnętrzne i góra pod zagłówkiem jest skórzana, reszta / wnętrze, tył itp/ to skóra ekologiczna, w siedzisku - boczki wewnętrzne masz skórzane - reszta /siedzisko, sewnętrzne/ to skóra ekologiczna.

Edytowane przez siekla
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...