Skocz do zawartości

Pomocy !!! EJ18 CZY EJ20


wandal

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzieki wielkie Bywalcu za podpowiedz ale mysle ze ta lekka zlosliwosc jest tu akurat zbyteczna bo wyjatkowo dlugo szukalem na google i roznych forach odpowiedzi na moje pytanie i nic nie znalazlem. Kiedy zdecydowalem sie napisac na forum, mialem nadzieje na jakas odpowiedz gdyz martwie sie czy moze ten silnik jest przelozony z innego auta. Moze ktorys szczesliwy posiadacz forestera zna odpowiedz na moje pytanie

dzieki

Edytowane przez wandal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike85, to prawda, każde forum rządzi się swoimi prawami, w tym, m.in.

 

3. Na Forum Subaru możemy rozmawiać o wszystkim pod warunkiem zachowania kultury wypowiedzi oraz poszanowania obowiązującego prawa.

4. Na Forum Subaru staramy się pomóc nowym użytkownikom, oznacza to, że pomagamy znaleźć potrzebną informację i nie odsyłamy do opcji „szukaj”.

6. Atmosferę panującą na forum tworzymy wszyscy; dołóż wszelkich starań aby inni nie poczuli się dotknięci Twoją wypowiedzią.

7. Jeżeli nie masz nic do napisania – nie pisz! (np. posty „zgadzam się”, „nie masz racji” itp. będą usuwane ze względu na brak merytorycznej treści).

 

więc proszę Cię o powstrzymanie się od kąśliwych i nic nie wnoszących komentarzy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDITED

 

wandal - EJ18 oznacza jednostkę 1.8, montowaną głównie w Imprezie I (GC/FG) i starym Legacy (Dziadku). W Foresterze silnika mniejszego niż 2.0 (EJ20) nie było. Tak więc - albo ktoś Ci zrobił przekręt, i masz u siebie pod maską 1.8... albo pomyliłeś się przy odczycie... albo wymieniono Ci blok na 1.8 (nie wiem, czy to w ogóle możliwe?)... albo trzeba tutaj jakiegoś eksperta, bo to naprawdę dziwny przypadek.

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie RoadRunner. widzialem wczesniej te informacje na wikipedii i tez moze stad moje pytanie do forumowiczow, bo EJ18 to jest silnik 1.8 i takie tez mam oznaczenie na silniku, ale w dowodzie rejestracyjnym mam 1994cm, 90kW, SF5 I mi jakos to nie pasuje bo w takim razie czy oznaczenie nie powinno byc EJ20,?

Edytowane przez wandal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS myśle,że nikogo nie obraziłem swoja wypowiedzia-jeśli jak sie stalo założyciela watku Przepraszam.

Tylko troche "irytujace" jest lenistwo,bo to samo znalazłem co RoadRunner po paru chwilach-czy to jakie trudne?

 

To, co znalazł RoadRunner oznacza, że w Foresterze silnika 1.8 nie było. Ciekawe, czy założyciela wątku satysfakcjonuje odpowiedź, że napis na jego głowicy: "EJ18" - nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike85, to prawda, każde forum rządzi się swoimi prawami, w tym, m.in.

 

3. Na Forum Subaru możemy rozmawiać o wszystkim pod warunkiem zachowania kultury wypowiedzi oraz poszanowania obowiązującego prawa.

4. Na Forum Subaru staramy się pomóc nowym użytkownikom, oznacza to, że pomagamy znaleźć potrzebną informację i nie odsyłamy do opcji „szukaj”.

6. Atmosferę panującą na forum tworzymy wszyscy; dołóż wszelkich starań aby inni nie poczuli się dotknięci Twoją wypowiedzią.

7. Jeżeli nie masz nic do napisania – nie pisz! (np. posty „zgadzam się”, „nie masz racji” itp. będą usuwane ze względu na brak merytorycznej treści).

 

więc proszę Cię o powstrzymanie się od kąśliwych i nic nie wnoszących komentarzy.

Juz bede mily i slodki ;-)

 

BelegUS zrozumialem juz.Nie zasmiecajmy postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go od firmy w której nadal pracuje, jak by zmieniali silnik to by mieli to w komputerze, bo to jest warsztat. Pracuje tam od 5 lat wiec mysle ze sami o tym nie wiedzieli.Pewnie ktoś wcześniej przełożył. Firma miała to auto od 2008 roku a przed nimi było jeszcze dwóch włascicieli, na Islandi wszystko jest bardzo notowane, mam nawet dane poprzednich włascicieli. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO

Oo

OO

 

... co do jasnej... ciasnej?

 

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że w lewym górnym rogu brakuje sporej ilości bebechów? Przynajmniej u mnie (2.0 115KM) tam jest aż ciasno... ogółem, jakoś tak to troszku ulepowato wygląda...

 

A jak Ci jeździ ten Forek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tam są rury, te zbiorniki od dolotu są wyjęte bo oglądałem cały silnik dookola, generalnie od dolu strasznie muli ale póżniej już leci :D

 

Ostatnio jechałem z trzema crosami z przyczepą i ledwo co ale 100 na godzine czasami łapałem

Edytowane przez wandal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...