Skocz do zawartości

Awaryjność Boxer Diesel


GeFo555

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Żeby przyjemność z jazdy była zarombiasta ,to brakuje z 70koni i 100Nm w tym dieslu

hmmmm..220KM w SBD...zwiększasz wymagania :o:biglol:

Może się narażę ale żaden diesel nie służy przyjemności z jazdy a oszczędzaniu przy dystrybutorze. Kropka. Nieważne co wymyślą marketingowcy - od przyjemności z jazdy są mocne, duże benzynowe silniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Żeby przyjemność z jazdy była zarombiasta ,to brakuje z 70koni i 100Nm w tym dieslu

hmmmm..220KM w SBD...zwiększasz wymagania :o:biglol:

Może się narażę ale żaden diesel nie służy przyjemności z jazdy a oszczędzaniu przy dystrybutorze. Kropka. Nieważne co wymyślą marketingowcy - od przyjemności z jazdy są mocne, duże benzynowe silniki :)

 

 

Nic podobnego.

Jeździłeś kiedyś 3 litrową Vką Audi lub mercedesa?Polecam.ponad 600niutków przy obrotach ok.1600.Dla benzynki nieosiągalne ;)

 

Ale wątek jest nie o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Żeby przyjemność z jazdy była zarombiasta ,to brakuje z 70koni i 100Nm w tym dieslu

hmmmm..220KM w SBD...zwiększasz wymagania :o:biglol:
Może się narażę ale żaden diesel nie służy przyjemności z jazdy a oszczędzaniu przy dystrybutorze. Kropka. Nieważne co wymyślą marketingowcy - od przyjemności z jazdy są mocne, duże benzynowe silniki :)

Nic podobnego.

Jeździłeś kiedyś 3 litrową Vką Audi lub mercedesa?Polecam.ponad 600niutków przy obrotach ok.1600.Dla benzynki nieosiągalne ;)

 

Ale wątek jest nie o tym :)

Jeździłem 4.2tdi od vag - moc i moment jest, ale to nie jest moja definicja przyjemności z jazdy :) Zdecydowanie to nie to co silnik benzynowy, żeby nie chwalić swojego - w gt86/Brz, dowolnej v6 czy v8 - ale tak, wątek nie o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dla mnie frajda z jazdy wcale nie wiąże sie z dużym silnikiem - bo najczesciej jest on cieżki i taka krowa nie da pełnej radosci z jazdy.

Radość jest jak silnik w miare generuje moc, ale auto jest lekkie, wyważone i precyzyjne. Byłem kiedyś na fajnych testach i przekrój aut był dosc ciekawy 2x Punnto Abarth, BMW M6 i Audi R8. I na krętym torze mogłem nie wysiadać z Punciaka - był genialny. A M6 totalnie mnie rozczarowało......... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No chyba, że Dilerzy wprowadzą gwarancje na używane.

 

jeżeli SBD jest serwisowany w ASO i masz awarię silnika możesz liczyć na SIP. Warunek przeglądy w ASO......

 

koledze padł silnik po 5 latach i 220 tys, i pod koniec przebiegu serwisował w nie-aso i dostał nowy motor

wiec nie do końca jak napisałeś

dodam jeszcze tylko że sprzęgło od nowości tyle wytrzymało ;)

Edytowane przez przemo76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dla mnie frajda z jazdy wcale nie wiąże sie z dużym silnikiem - bo najczesciej jest on cieżki i taka krowa nie da pełnej radosci z jazdy.

Radość jest jak silnik w miare generuje moc, ale auto jest lekkie, wyważone i precyzyjne. Byłem kiedyś na fajnych testach i przekrój aut był dosc ciekawy 2x Punnto Abarth, BMW M6 i Audi R8. I na krętym torze mogłem nie wysiadać z Punciaka - był genialny. A M6 totalnie mnie rozczarowało......... :(

A z R8? :) Moc i moment to tylko wielkości fizyczne, które wyrwane z kontekstu - czucia auta, precyzji prowadzenia, sposobu oddawania mocy, reakcji na gaz itp itd - nic nie znaczą :)

 

Może zabrzmi to dziwnie ale dieslem można jeździć tak aby dał radość z jazdy, benzynę kupuje się dla radości z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@madox jednak zostałeś przy Subaru ? :o :o :o  Volvo przecież szło jak złe i jeszcze takie promocje ;)  Jak tam wrażenia z jazdy OBK ???

Zawsze miałe ochotę kupić Subaru ,ale porównywałem go z konkurencją i jakoś nie byłem w stanie za nie zapłacić tyle ile chcieli,pojawiła się u dealera w ostatniej chwili używka z przebiegiem 30tys z 11 roku więc ,długo się nie namyślając kupiłem,myśląc że 3 lata pojeżdżę ,a w tym czasie zobaczymy co to jest .To w końcu jakieś chyba mniej niż 60% ceny, a auto prawie nowe,noi powiem Wam....a zresztą....

Edytowane przez madox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Żeby przyjemność z jazdy była zarombiasta ,to brakuje z 70koni i 100Nm w tym dieslu

hmmmm..220KM w SBD...zwiększasz wymagania :o:biglol:

Może się narażę ale żaden diesel nie służy przyjemności z jazdy a oszczędzaniu przy dystrybutorze. Kropka. Nieważne co wymyślą marketingowcy - od przyjemności z jazdy są mocne, duże benzynowe silniki :)

 

Oglądnij to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...