Skocz do zawartości

Wydech Hayward & Scott do Imprezy .


SuBartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanie czy ten wydech na pewno podszedłby pod Impreze 2.0 RC z 2006 roku .

 

http://moto.allegro....2968667684.html

 

I czy fajny efekt by był z tym Bokserem :)

 

Jeszcze jedno pytanie czy do 2.0 można włożyć turbo i jeśli tak to czy droga jest taka zabawa ? :) Proszę się nie śmiać ,bo ja jestem zielony w tych sprawach dopiero się uczę więc trochę wyrozumiałości ;dd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie czy do 2.0 można włożyć turbo i jeśli tak to czy droga jest taka zabawa ? :) Proszę się nie śmiać ,bo ja jestem zielony w tych sprawach dopiero się uczę więc trochę wyrozumiałości ;dd

Włożyć zawsze wszystko można (bez skojarzeń proszę :mrgreen:), ale jest to totalnie nie opłacalne. Chcesz turbinę, kupuj WRXa czy STi. Zresztą były wątki o tym, poszukaj w faq. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do działu przywitań :-)

 

Końcowy tłumik zakładasz Plug& Play.

 

 

I pierwsze co naucz się korzystać z szukajki - taka pierwsza rada. Dużo się dowiesz jak przewalisz forum od góry do dołu .

Edytowane przez Mike85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie czy do 2.0 można włożyć turbo i jeśli tak to czy droga jest taka zabawa ? :) Proszę się nie śmiać ,bo ja jestem zielony w tych sprawach dopiero się uczę więc trochę wyrozumiałości ;dd

Włożyć zawsze wszystko można (bez skojarzeń proszę :mrgreen:), ale jest to totalnie nie opłacalne. Chcesz turbinę, kupuj WRXa czy STi. Zresztą były wątki o tym, poszukaj w faq. :)

Dobra dzięki poszukam sobie :)

Zapraszamy do działu przywitań :-)

 

Końcowy tłumik zakładasz Plug& Play.

 

 

I pierwsze co naucz się korzystać z szukajki - taka pierwsza rada. Dużo się dowiesz jak przewalisz forum od góry do dołu .

Dzięki tak zrobię :) przez twoją odpowiedź mam rozumieć ,że kupić tylko końcowy wydech ? :) Planowałem cały ze względu na to ,że seria już rdzewieje i niedługo może być dziura :) a tutaj naprawde niezła okazja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady poprzednich użytkowników forum uważam za śmieci..."naucz sie korzystać z szukajki"...etc stary wpisz sobie :wydech 2.0rc 2006" w wyszukiwarce i wyskoczą Ci 3 strony tematów po kilkanaście stron każdy...po to jest internet, żeby odpowiedź otrzymać natychmiast...jak ktoś chce czytać książkę, w dodatku zawierającą 99% kretyńskich porad to zakupi prenumeratę dowcipów świata...denerwują mnie ludzie, którzy nic nie wnoszą do tematu a jedynie odzywają się, żeby się odezwać ...P.S. masz wolnossaka to downpipe z turbo raczej nie podejdzie...reszta po mniejszej...większej rzeźbie pewnie tak... !!!

  • Do kitu 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda ,że nie podejdzie downpipe . Zastanawiam się jaki efekt będzie bez tego downpipe'a :D No właśnie widzę ,że każdy odradza . Jak na razie inne auto nie wchodzi w grę jestem tylko biednym studentem więc ciężko :P Dzięki za odpowiedz :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałeś poprzednich postów ? inwestyctycja w WRXa jest bezsensowna...kup STI....albo jak już zmądrzejesz...EVO :lol:

A najlepiej Porsche ;) Albo Fjerari :D Albo jak już bedziesz najmądrzejszy to Bolid F1 ;p;p;p

Swoją na forum Subaru powinny być bany za propagowanie EVO ;p;p;p

 

Swoją drogą w okresie sesji, najwięcej nowozarejestrowanych stawiam, że jest studentów ^^

Edytowane przez Bedo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałeś poprzednich postów ? inwestyctycja w WRXa jest bezsensowna...kup STI....albo jak już zmądrzejesz...EVO :lol:

A najlepiej Porsche ;) Albo Fjerari :D Albo jak już bedziesz najmądrzejszy to Bolid F1 ;p;p;p

Swoją na forum Subaru powinny być bany za propagowanie EVO ;p;p;p

 

Swoją drogą w okresie sesji, najwięcej nowozarejestrowanych stawiam, że jest studentów ^^

Porsche jeździłem sporo i w lato na winklach jest bajka....ferrari nie jeździłem...subaru tak i w serii słabo...polecam audi quatroo C4 i zamianę podciśnieniówek za kanapą :) .... nie ma góry pod którą na "trawie" nie da się wjechać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady poprzednich użytkowników forum uważam za śmieci..."naucz sie korzystać z szukajki"...etc stary wpisz sobie :wydech 2.0rc 2006" w wyszukiwarce i wyskoczą Ci 3 strony tematów po kilkanaście stron każdy...po to jest internet, żeby odpowiedź otrzymać natychmiast...jak ktoś chce czytać książkę, w dodatku zawierającą 99% kretyńskich porad to zakupi prenumeratę dowcipów świata...denerwują mnie ludzie, którzy nic nie wnoszą do tematu a jedynie odzywają się, żeby się odezwać ...P.S. masz wolnossaka to downpipe z turbo raczej nie podejdzie...reszta po mniejszej...większej rzeźbie pewnie tak... !!!

Nie czytałeś poprzednich postów ? inwestyctycja w WRXa jest bezsensowna...kup STI....albo jak już zmądrzejesz...EVO :lol:

:facepalm:

 

Przeczytałeś mojego posta ze zrozumieniem, czy tak narzekasz, żeby narzekać? Kto napisał że inwestycja w WRXa jest bezsensowna? O wydechu nie wiem, nie wiem czy podpasuje więc się nie wypowiadałem. Napisałem jednak, że zakładanie turbo do imprezy wolnossącej jest kompletnie bez sensu i się nie opłaca. Było o tym mówione setki razy, ludzie którzy mają o subaru pojęcie mówili wporst: bez sensu!!! Dlatego jak ktoś chce mieć turbo powinien kupić mocniejszą wersję. Odpowiedź jest jasne, nie opłaca sie zakładać turbo.A jak jestes tematem bardziej zainteresowany, to poszukaj na forum więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche jeździłem sporo i w lato na winklach jest bajka....ferrari nie jeździłem...subaru tak i w serii słabo...polecam audi quatroo C4 i zamianę podciśnieniówek za kanapą :) .... nie ma góry pod którą na "trawie" nie da się wjechać :D

:respect::hi::facepalm:

Ale części drogie i dużo pali. Polecam Skode, bo jest lepsza. Mało pali. Chociaż nią nie jeździłem, ale jeździłęm VW Passatem. Polecam, to jest bajka. W trasie palił 6l/100.

Więc drogi Subartku: czym prędzej sprzedawaj Subaru i kupuj albo Porsche - bo świetnie se radzi w winklach, albo Passata - bo mało pali... Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to jest internet, żeby odpowiedź otrzymać natychmiast.

 

Bardzo interesujaca teoria. Generalnie, jak sie chce miec wymagania, to z reguly trzeba zaplacic. A forum to takie miejsce spotkan (mniej lub bardziej) hobbystow - i raczej zaden z nich nie czeka non stop on-line na wypadek, gdyby Ryslaw albo inny uzytkownik forum mial pytanie, zwlaszcza tak regularnie sie powtarzajace.

 

Nie chce Ci sie szukac, bo tak bardzo cenisz swoj czas? No coz... moze inni rowniez go cenia na tyle, zeby nie powtarzac setki razy tego samego, zwlaszcza, gdy jest mozliwosc wyszukiwania informacji na forum. A ten temat byl juz poruszany ostatnio, nie dalej niz tydzien temu.

 

Zakladanie tego wydechu do wolnossacej imprezy jest bez sensu. A dlaczego? No... to juz musisz sobie w wyszukiwarce podlubac. Tak samo, jak w wyszukiwarce mozna znalezc odpowiedz na temat poruszany kolejne setki razy, dlaczego uturbianie wolnossacej Imprezy jest bez sensu - a jest bez sensu.

Edytowane przez AMI
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady poprzednich użytkowników forum uważam za śmieci..."naucz sie korzystać z szukajki"...etc stary wpisz sobie :wydech 2.0rc 2006" w wyszukiwarce i wyskoczą Ci 3 strony tematów po kilkanaście stron każdy...po to jest internet, żeby odpowiedź otrzymać natychmiast...

 

no to mnie rozbawiłeś....

 

 

a teraz bardziej powaznie , proszę trzymaj fason i się nie unoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest w większości wątków...zanim przebijesz się przez komentarze nie dotyczące tematu to już chce Ci się rzygać więc używanie "szukajki" jest irytujące...ja w poszukiwaniu interesujących mnie tematów spędziłem godziny i nigdy nie znalazałem satysfakcjonującej odpowiedzi...jeżeli chodzi o poruszony wyżej "czas innych użytkowników" to krócej zajęło by napisanie odpowiedzi na zadane w temacie pytanie niż wywód, który został napisany w moim kierunku...nie mam zamiaru kłócenia się z nikim ani obrażania nikogo bezpośrednio...ale mógłby panować w odpowiedziach większy porządek i konkretność a podejrzewam, że te same pytania nie musiałby się mnożyć jak grzyby po deszczu...co do teorii natychmiastowego znajdywania odpowiedzi w internecie to nie wiem dlaczego niektórzy sądzą, że jest to interesująca teoria....w 99% przypadków (niestety pomijając fora internetowe) wpisując coś np.w google...odpowiedź otrzymujemy natychmiast....

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 99% przypadków (niestety pomijając fora internetowe) wpisując coś np.w google...odpowiedź otrzymujemy natychmiast....

 

Czyli jednak teraz wyszukiwanie jest ok (i nie, wcale fora nie sa tutaj wyjatkiem/problemem - przynajmiej dla mnie)? Trafienie do googli tez nie jest jakims wielkim wyczynem. Po prostu - warto, zanim sie zada pytanie, sprawdzic, czy ktos juz kiedys na podobne nie odpowiedzial. Nic wiecej, nic mniej. A juz na pewno nie powinien to byc temat do oburzania sie.

Edytowane przez AMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wasze zdanie , ale zastanawiam się czy sam końcowy wydech dałby jakiś inny efekt niż seria. Nie chodzi mi tu o poprawienie osiągów itp. A raczej o aspekt stylistyczny i dźwiękowy planuje jeszcze obniżyć i założyć dystanse do imprezy żeby lepiej wyglądała i żeby było stylowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...