Skocz do zawartości

WRX wersja nie znana


ziarus007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy tak sobie dziś siedzę przed kompem i próbuje określić jaka to wersja WRX z 2001r i do końca nie potrafię rozgryźć , może któryś z was pomoże :) , najbardziej pasuje mi do tej http://drischnie.hom...m#WRXCupEdition ale te lampy morette jakoś mi nie pasują , no i kolor ;)

post-11888-0-62237100-1359292378_thumb.jpg

post-11888-0-06855300-1359292387_thumb.jpg

post-11888-0-10989400-1359292398_thumb.jpg

post-11888-0-84984100-1359292406_thumb.jpg

post-11888-0-46974200-1359292415_thumb.jpg

post-11888-0-49506400-1359292423_thumb.jpg

post-11888-0-44581900-1359292435_thumb.jpg

post-11888-0-89704400-1359292443_thumb.jpg

post-11888-0-77116300-1359292449_thumb.jpg

post-11888-0-42014900-1359292455_thumb.jpg

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wiem że wygląda troszkę wsiowo :biglol: ale już kupiony wiec muszę troszkę pozmieniać aby jakoś to się prezentowało :) .

Może jakieś propozycje :) dodam że dokładki zderzaka to włoskie Orciari oryginał plasikowe nie z włókna , wydech to A'pexi N1 z silencerem ale wygląda strasznie :wacko: lampy tylne hella ale ten ala lexus też do dupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. Serio. Wywal/pomaluj w kolor nadwozia spoiler (dorzuć światło stopu! Choć i tak nie jestem fanem tego spoilera), podobnie zrób z kurnikiem i okolicami lusterek. Pogoń koniecznie tylne światła i wrzuć serię. Przednie... osobiście jestem antyfanem Morett'ów, i też bym je wywalił. No i ja bym przywrócił napisy na tylną klapę, ale to kwestia gustu.

 

Auto ma swój urok - ten kolor jest naprawdę atrakcyjny, i ładnie się ze złotymi felgami komponuje. Oricari produkuje ciekawe kity (podobieństwo z WRX Cup słusznie zauważyłeś - odnoszę wrażenie, że zarówno przedni, jak i tylny oraz dokładki to Oricari) - jedynie ten tylny "dyfuzor" jest dla mnie przerostem formy nad treścią.

 

Ja kolegów trochę nie rozumiem. Gdyby wóz był w kolorze Blue Mica, nikt by nawet nie pisnął, że wiocha, tylko by były zachwyty. Wynika z tego, że wielki jak ławka w parku spoiler, pochłaniający gołębie kurnik i komplet wydziwiastych dokładek należy się tylko STI'om w jedynym słusznym kolorze... a reszta to wiocha i UJ, do Wiejskiego Tunningu z nim! :huh::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oricari jest juz takim elementem kultu jak nalepka Pioneer na tylna szybe:) Dokladki sa nawet ladne.

Jak juz to kupiles to tak jak pisza poprzednicy-to co czarne w kolor, lampy tylne do piekla, a przednie to najpierw na czarno pomaluj i sie oceni efekt. Dalbym jeszcze felge na bialo lub czarne;)

 

Pisane przez Tapatalk

 

 

 

Edytowane przez bzyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie powiem szczerze ze jak walniesz inne kolko jakies bardziej agresywne to bedzie ok ale lampy tylne i przednie na NIE no i ten tlumik!!

co do wlotu i spoilera mnie sie podoba

 

a jak walniesz takie kolko bedzie kozak:D

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/59522-advan-7x17-5x100-5x1143/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, to nie ciebie wczoraj koło południa widziałem w nim na torze Lublin?

 

Tak tak mnie widziałeś to nowe autko w lublinie :)

 

a jak walniesz takie kolko bedzie kozak:D http://www.forum.sub...7-5x100-5x1143/
koła mam od legacy GT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co czarne w kolor, lampy tył do śmieci i jest ok (w sumie ten parapet bym też wyrzucił, albo sprzedał na allegro, pewnie ktoś kupi ;p)

Śmieszy mnie to, że orginalny szpojler o wielkośći ławki z parku jest okej, a już wszystko inne tak samo wsiowe jest be

Subaru przeciez z natury jest wsiowe i wyróżniające się....w

 

A najśmieszniejsze wogóle jest jak ktoś wrzuci hidy do lamp, to komentarze, że spoko lampy...

Edytowane przez Bedo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy bez przesady, swojego Buga kupiłem z takimi samymi lampami, tyle że tam gdzie u Ciebie jest czarne u mnie był chrom, wiocha na maxa fakt, ale ori lampy są brzydsze niż w jakimś "koreańcu". Fakt ori to ori, ale zrobiłem eksperyment i wiejskie lexusy trochę przyciemniłem. Szczerze efekt mnie samego zaskoczył, wyglądają ciekawie tym bardziej że mam ciemne szyby z tyłu. Oczywiście to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. I nie maluj przednich na czarno, będzie gorzej to wyglądało!!!! Zresztą jest dużo fotek w necie imprez z tymi lampami i 95% jest w kolorze, a nie czarne. Zainwestuj na początek w dobre oleje itp i nie przejmuj się że ktoś uważa że wygląda jak wiocha, to jego zdanie, Tobie ma się podobać własny samochód ,a najważniejsze że jeździ jak SUBARU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj na początek w dobre oleje itp i nie przejmuj się że ktoś uważa że wygląda jak wiocha, to jego zdanie, Tobie ma się podobać własny samochód ,a najważniejsze że jeździ jak SUBARU!!!

 

Oleje sa dobre motul v300 15W50 silnik a skrzynia valvoline :) silnik po kompletnym remoncie przejechane ma ok 4000km wiec jeszcze go oszczędzam

Czy mi się wydaje, czy dopiero od bloba wrx obrotomierz był na środku??

 

Tak zegary załozone z angola z 2006r

Edytowane przez ziarus007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedo powiedział: A najśmieszniejsze wogóle jest jak ktoś wrzuci hidy do lamp, to komentarze, że spoko lampy.. Tam hidów nie ma :) zwykłe H7 siedzą , no może troszke lepsze :biglol:

Wiem, dlatego mówie, że niektóre gusta mnie szokują...nie wsadzaj broń Borze żadnych hidów, ani nie maluj na czarno....

Jakby tego parapetu nie było i tych lamp było by wg mnie bardzo spoko....fajnie by tylni dyfuzor wyglądał, a teraz jest za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. Serio.

Może tylko:

Wywal/pomaluj w kolor nadwozia spoiler
podobnie zrób z kurnikiem i okolicami lusterek.
dorzuć światło stopu! Choć i tak nie jestem fanem tego spoilera
Pogoń koniecznie tylne światła i wrzuć serię.
Przednie... osobiście jestem antyfanem Morett'ów, i też bym je wywalił.
No i ja bym przywrócił napisy na tylną klapę, ale to kwestia gustu.
ten tylny "dyfuzor" jest dla mnie przerostem formy nad treścią.

A reszta

mi się podoba. Serio.

 

Wybacz Szymek, musiałem ;)

 

BTW: Mnie się podoba, jedynie kurnik i felgi bym zmienił na czarne, bo złoty mi w tej konfiguracji nie podchodzi. Resztę się zmieni po pierwszym dzwonie :P

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Szymek, musiałem ;)

 

No bo to są drobiazgi. Kolor+ felgi + ospoilerowanie jest OK. Wnętrze jest OK. Silnik jest OK. Chodzi o przelakierowanie czarnych/karbonowych elementów + zmianę świateł i przywrócenie napisów. "Not a big deal".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, już nie narzekajcie tak .

Pomalować co do pomalowania .

Lampy przód wcale nie takie złe , ale zawsze możesz sprzedać i kupić ori - zostanie jakie 600zł w kieszeni .

Ale robotę (antyrobotę) robią te ori fele z MY06 pomalowane na złoto .

 

Jak by co to mam ori WRX MY05 , patynowe a na nich re070 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy przód wcale nie takie złe , ale zawsze możesz sprzedać i kupić ori - zostanie jakie 600zł w kieszeni .

Świecą o niebo lepiej od serii. Przy cenach morretów to 600 zostanie po zakupie lamp z buga STI.*

 

*o ile znajdzie się chętny na morrety :D

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...