Skocz do zawartości

Skaczaca temp w Imprezie Sti my04 2.5l Jak to rozwikłać na 100%


blackdogwwl

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem Ci mail , ze to co miałeś jest mało prawdopodobne , ale cieszylem sie razem z Tobą ze może rzeczywiście jest ok. Moi mechanicy chyb mieli racje , mimo ze zdalnie .... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci mail , ze to co miałeś jest mało prawdopodobne , ale cieszylem sie razem z Tobą ze może rzeczywiście jest ok. Moi mechanicy chyb mieli racje , mimo ze zdalnie .... :(

 

To jak? Rozbierac silnik? Czy co robic :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznam się przebrnąłem tylko przez cztery strony wątku ;) ,moim zdaniem za Twoje problemy odpowiedzialny jest czujnik temperatury.W twoim modelu jest czujnik 3pinowy który wysyła sygnał do kompa i do zegara i moim zdaniem on fałszuje dane,ale tak jak napisałem przebrnąłem tylko przez cztery strony i możliwe że coś potem było powiedziane o czym nie wiem :rolleyes: ,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznam się przebrnąłem tylko przez cztery strony wątku ;) ,moim zdaniem za Twoje problemy odpowiedzialny jest czujnik temperatury.W twoim modelu jest czujnik 3pinowy który wysyła sygnał do kompa i do zegara i moim zdaniem on fałszuje dane,ale tak jak napisałem przebrnąłem tylko przez cztery strony i możliwe że coś potem było powiedziane o czym nie wiem :rolleyes: ,pozdro.

 

Wiesz co juz sam nie wiem :-/ Tylko skad sie bierze zapach plynu na postoju... jak niby wszystko szczelne. Przejade sie nanjakas trase przegonie ja i zobacze gdzie mi bedzie parowac plyn badz jest mokro.... Zebym mial warunki i pojecie to sam bym sie za to wzial. Bo jeszcze myslalem zeby wyslac film i opis do FHI co oni mysla z objawow na ten temat...

 

Dzis jezdzilem i nie zwrocilem uwagi na spadki temperatury. Ale czasem bylo czuc plyn. Bede jezdzil na razie i zobaczymy co bedzie dalej :-)

 

Tak wyglądał rozrząd: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=52cVJs97iGU Ale będziemy bawić się dalej...

 

chciałbym żeby u mnie tak ta wskazówka od wody stała w miejscu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plynu nie ubywa. Ale po jezdzie jest go sporo ponad max. Mam wlany tak plyn zeby go bylo na rowno max jak jest zimny :-)

 

To normalne. Jak na gorącym silniku bedzie na max. to na zimnym bedzie zdecydowanie mniej......co nie znaczy , ze ubywa :)

 

ps. zakładam , ze mówimy o zbiorniczku wyrównawczym.....

 

Przypominam. Duch, Duch i jeszcze raz Duch.... ;)

 

wiara w Ducha...raczej :biglol:

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plynu nie ubywa. Ale po jezdzie jest go sporo ponad max. Mam wlany tak plyn zeby go bylo na rowno max jak jest zimny :-)

 

To normalne. Jak na gorącym silniku bedzie na max. to na zimnym bedzie zdecydowanie mniej......co nie znaczy , ze ubywa :)

 

ps. zakładam , ze mówimy o zbiorniczku wyrównawczym.....

 

Przypominam. Duch, Duch i jeszcze raz Duch.... ;)

 

wiara w Ducha...raczej :biglol:

 

Tak w wyrównawczym ;)

Co do Ducha... Nie wiem gdzie już jechać :) Już sam się noszę na wyjęcie silnika :/

 

Panie Andrzeju to co UPG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sprawdzone doświadczenie i niezawodna trafność diagnozy.

 

wiara jest nawazniejsza.... :P

 

Kiedyś będąca dumą ASO Koper. ;)

 

kiedyś......jak ten czas leci :rolleyes: ..forester juz dwa razy sie zmienił od tamtego czasu.... :huh:

 

Panie Andrzeju to co UPG :)

 

z opisu chyba nie , moze jakies poczatki ale jak upg to ma wywalic plyn i sie zagotować....a na wolnych obrotach bedą babelki w zbiorniku wyrownawczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalcz z czujnikiem temp na zegary.

 

a wentylatory to oba "chodzą"...

 

Wlaczaja sie i wylaczaja :-) Ja moge podjechac i Pan sam moze zobaczyc jak to wyglada :-)

 

blackdogwwl dalej nierozwiklany problem?

Powalcz z czujnikiem temp na zegary.

 

Dalej to samo :-\ Juz sie splukalem i czekam do wiosny na kolejne diagnozy :-) Badz sie umowie z Duchem lub z Toba Mike na ocene co tu jest za usterka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...