Skocz do zawartości

podłokietnik


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Heja

Czy u Was (Legasowcach) wystąpił też ten problem z nie zamykającym się podłokietnikiem?

Jest tam ten ząb ale nie trzyma....

 

tak, mam identycznie i rowniez mnie to zastanawialo.. podkleilem latkami z filcu od spodu, zeby nie halasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie ręce na kierownicy się trzyma :P

 

 

A tak wracając do meritum, da się to jakoś doprowadzić do stanu poprzedniego, żeby się zamykało?

Ja nie mam na dodatek prądu w gniazdku w tym schowku ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie był ten sam problem. naprawiłem to kawałkiem papieru np wizytówka, złożona na "4" i wsadzona od frontu pomiędzy klips a sprężynę.

trzyma od miesiąca, jak wypadnie o zrobię to jeszcze raz.

Rozkręcałem cały podłokietnik kilka razy i faktycznie plastik odkształca się po jakimś czasie i nie ma na to rady, wada fabryczna.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Sorry za odkop. Po kilku podejściach udało mi się ogarnąć podłokietnik :D U mnie pomogło wgięcie w imadle z wyczuciem zawiasu w tym miejscu gdzie ma kształt litery U. Wymieniłem też wkręty mocujące zawias nad popielniczką z tyłu na mocniej trzymające (takie małe farmery) oraz wkręciłem dwa dodatkowe wkręty w schowku żeby spiąć go z tunelem środkowym (ale to ostatnie chyba niewiele dało, można pominąć). Jak na razie trzyma mocno, ciekawe na jak długo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...