Skocz do zawartości

Subaru Impreza GT MY97 dzwięk z silnika


kaarolekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem od niedawna posiadaczem imprezy jak w tytule. Od paru dni przy jezdzie na biegu jakby spod deski rozdzielczej wydobywa się dzwięk jakby zatartego łożyska bądź suchego. Mógłby ktoś orientacyjnie nakierować co to by mogło być oraz chce zrobic remont silnika z nowych części i czy również mógłby ktoś powiedzieć co przy takim remoncie głownie się wymienia. Na koniec ostatnie pytanie. Prazy ruszaniu z pierwszego biegu strasznie szarpie i jakby miał zgasnąć silnik. co może być tego powodem.??? Proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuje

Edytowane przez kaarolekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twoich problemów i rozmowy na PW to: odnośnie pierwszego nie potrafię pomóc bo nigdy nie miałem niczego podobnego.

Co do remontu silnika natomiast, to wszystko zależy w jakim zakresie chciałbyś go robić? Czy ma być to tylko rewizja, czy budowa nowego silnika? Niezależnie od tego potrzebne będą nowe panewki, komplet uszczelek i śruby/szpilki do głowic, a jeśii budowa nowego serducha to oczywiście tłoki, korby, wał ( o ile Twój nie będzie się ok) itd. Ceny zależą od tego na jakich częściach chciałbyś to składać i są na prawdę różne.

Natomiast co do ostatniego problemu to może być wiele przyczyn jak na brudna/padnięta przepływka ale może to być też problem ze sprzęgłem. Trochę za mało szczegółowo opisałeś objawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...