Jump to content

Impreza GD - ramiona wycieraczek

vlad
 Share

Recommended Posts

Witam

Jako, że wczoraj zaj*bali mi wycieraczki wraz z ramionami, a dziś lub jutro rano planowałem wyjazd. :(

Mam w związku z tym pytanie: czy do Imprezy sedan z 2003 roku wersja europejska (blob) bądą pasowały ramiona wycieraczek z jakiegoś innego modelu?

Pewne nadzieje wiążę z ramionami z Imprezy GC lub Imprezy GH, bo znalazłem takie dostępne do kupienia jako używane w mojej okolicy. Stąd więc pytanie - proszę o szybką odpowiedź.

Ewentualnie gdzie (najlepiej w południowych dzielnicach Warszawy) można zakupić na szybko dziś lub jutro ramiona do wycieraczek do mojej Imprezy?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Edited by vlad

Do bloba i GC wyglądają tak samo, ale czy wieloklin jest identyczny to nie wiem. Jak nie pada to podjedź do sprzedawcy i przymierz. Swoje pewnie znajdziesz na Alledrogo niebawem... Co za skurwy*yństwo swoją drogą...

Wątpię, złodziej połamał mocowania w miejscu zawiasu, więc raczej niekompletne ramiona ani dość zużyte pióra na nic się nie przydadzą. Nie dość, że złodziej to jeszcze debil. Zgadzam się - skur*ysyństwo.

Odpowiem sam sobie, może komuś to kiedyś pomoże. Ramiona od Imprezy GH są inne.

Sorry za zaśmiecanie tematu ale nie chcę zakładać nowego.

mam imprezę C i wycieraczki mi stukają o rant szyby. Jest są wyłączone to jest luz. To chyba dość popularny problem w GC tylko jak go rozwiązać.