Skocz do zawartości

Demontaz podsufitki


KamilP

Rekomendowane odpowiedzi

Zarowka rurkowa jest posrodku, z tylu jest inna, taka wsuwane, cos jak od postojowek.

 

Nawet nie pomyślałem ,że może chodzić o żarówkę w bagażniku :) , ale oczywiście Sherif masz rację, mogłem w błąd wprowadzić Agę,

Dla mnie to "pośrodku" to jest z tyłu a kolejna poprostu w bagażniku :rolleyes: , tak więc jak by co to przepraszam za zamieszanie

Wczoraj widziałem, oba typy żaróweczek znanej firmy z Piły w znanym markiecie ogólnobudowlanym na C ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeden energiczny zdecydowany ruch w dół i powinno się wypiąć bez problemu.Nie oddzielaj tapicerki od listwy (tam, gdzie są kołki z dużymi podkładkami). Ciągnij w dół razem z listwą.

 

poszlo! :)

czy uszczelniacz dekarski nie wejdzie w reakcje z lakierem? w swoim skladzie ma m.in rozpuszczalnik..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nie wszedł. Teoretycznie nie powinien, bo stosuje się go między innymi do blach, które też są lakierowane. Zrób próbę w mało widocznym miejscu. Możesz też użyć silikon, albo nie dawać niczego, bo uszczelki w antenach są naprawdę konkretne. Ważne, żeby mocno dokręcić.

 

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc ze sklepu poradzil mi, zeby wrzucic miedzy uszczelke, a dach towot.. Podobno utrzymuje swoja konsystencje przez lata czyli idealnie bedzie wypieral wode.

Nie wiem co o tym myslec.. czy antena z towotem pod uszczelka dobrze "przyssie" sie do lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...