Skocz do zawartości

Czy to jest SOHC ??


Tomasz Pa

Rekomendowane odpowiedzi

Być może to auto jest całkiem w porządku, ale takie ogłoszenia budzą we mnie spore wątpliwości. Sam moje kupiłem sprowadzone, bo mogłem mieć wtedy takie albo albo wcale, ale to zazwyczaj nie jest najlepszy pomysł. Choć w ASO nic nie znaleźli (bo gdzie był walnięty znalazłem sam - 'oczywiście bezwypadkowy'), choć przebieg ma szanse być oryginalny i choć każdy mówi że jest ok, to mój idealizm nie jest usatysfakcjonowany.

 

Bez dogłębnej analizy w ASO ani rusz, swojego sprawdzałem właśnie w Kocarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mają jedną fakturę na rozrząd na wszystkie auta w komisie, bo przecież wszystkie mają 160 ;)

 

Znajomy sprzedał dokładnie takiego - tylko z historią, salon Polska, pełne ASO, jednomas, full opcja, czarny, 2 kpl felg, thule za 40 kilka mies temu. Jakby odjąć bajery, OZy i inne wyszłoby tylko ciut drożej niż powyższy, więc warto poszukać. Komfort psychiczny zupełnie inny!

 

A tak OT, często widuję w DE stare Imprezy z lat 90', większość N/A. Wyglądają tak, że ciężko mi przejść obok i się nie zatrzymać, niektóre jak nówki. Sądzę że połowę z nich można by ustawić na połowę ich przebiegu i nikt by nie zauważył różnicy, nie ma szans. A i tak cena za taką Imprezę jest taka, że do Polski handlarz jej nie ma po co zwozić. Kończę OT;)

Edytowane przez Zbigniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam sedanika z polski z przebiegiem 97000 o rok młodszy z instalacja BRC i jak wystawiłem za 32000 to słabe zainteresowanie więc jak komuś zależy na sprzedaż , a komisom zależy to muszą z ceny schodzić , więc wydaje mi się że cena nie jest aż tak kosmicznie niska – i popieram przejrzeć auto w komisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2.0 SOHC = 137KM, a 2.0 DOHC = 165KM ;)

 

Jasna sprawa, ale wiemy jakie kwiatki można spotkać w egzaemplarzach "mozaikowych" - dane z ogłoszenia nie zawsze odpowiadają rzeczywistości.

Znawcy modelu z pewnością rozpoznają typ motoru po wyglądzie.

 

Więc jak - jestli to SOHC?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 SOHC = 137KM, a 2.0 DOHC = 165KM ;)

 

Jasna sprawa, ale wiemy jakie kwiatki można spotkać w egzaemplarzach "mozaikowych" - dane z ogłoszenia nie zawsze odpowiadają rzeczywistości.

Znawcy modelu z pewnością rozpoznają typ motoru po wyglądzie.

 

Więc jak - jestli to SOHC?

:)

 

policz wałki na głowicy - widać przetłoczenia na osłonie rozrządu

z tego ujęcia foty...., jak to zwykł mawiać "Złomek" ....silnik jak silnik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

To jedyne zdjęcie jakie mam od sprzedającego, nie mogę więc przed wizytą (400km w jedną strronę...) policzyć wałków.

 

silnik jak silnik

 

No nie powiedziałbym - to subaru boxer:) nawet jeśli dychawiczy 137KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...