Jump to content

Czy to jest SOHC ??

Tomasz Pa
 Share

Recommended Posts

Być może to auto jest całkiem w porządku, ale takie ogłoszenia budzą we mnie spore wątpliwości. Sam moje kupiłem sprowadzone, bo mogłem mieć wtedy takie albo albo wcale, ale to zazwyczaj nie jest najlepszy pomysł. Choć w ASO nic nie znaleźli (bo gdzie był walnięty znalazłem sam - 'oczywiście bezwypadkowy'), choć przebieg ma szanse być oryginalny i choć każdy mówi że jest ok, to mój idealizm nie jest usatysfakcjonowany.

Bez dogłębnej analizy w ASO ani rusz, swojego sprawdzałem właśnie w Kocarze.

Czemu wszystkie sprowadzane auta sprzedawane w PL mają przebieg 160 tys km? :biglol:

kto robi rozrzad przy 161000km w Subaru?

Może wymiana na wszelki wypadek, bo nie wiadomo ile razy to 160 tys km na liczniku już było ;)

No i mają jedną fakturę na rozrząd na wszystkie auta w komisie, bo przecież wszystkie mają 160 ;)

Znajomy sprzedał dokładnie takiego - tylko z historią, salon Polska, pełne ASO, jednomas, full opcja, czarny, 2 kpl felg, thule za 40 kilka mies temu. Jakby odjąć bajery, OZy i inne wyszłoby tylko ciut drożej niż powyższy, więc warto poszukać. Komfort psychiczny zupełnie inny!

A tak OT, często widuję w DE stare Imprezy z lat 90', większość N/A. Wyglądają tak, że ciężko mi przejść obok i się nie zatrzymać, niektóre jak nówki. Sądzę że połowę z nich można by ustawić na połowę ich przebiegu i nikt by nie zauważył różnicy, nie ma szans. A i tak cena za taką Imprezę jest taka, że do Polski handlarz jej nie ma po co zwozić. Kończę OT;)

Edited by Zbigniew

a ja mam sedanika z polski z przebiegiem 97000 o rok młodszy z instalacja BRC i jak wystawiłem za 32000 to słabe zainteresowanie więc jak komuś zależy na sprzedaż , a komisom zależy to muszą z ceny schodzić , więc wydaje mi się że cena nie jest aż tak kosmicznie niska – i popieram przejrzeć auto w komisie

• 2 weeks later...

2.0 SOHC = 137KM, a 2.0 DOHC = 165KM ;)

Jasna sprawa, ale wiemy jakie kwiatki można spotkać w egzaemplarzach "mozaikowych" - dane z ogłoszenia nie zawsze odpowiadają rzeczywistości.

Znawcy modelu z pewnością rozpoznają typ motoru po wyglądzie.

Więc jak - jestli to SOHC?

:)

2.0 SOHC = 137KM, a 2.0 DOHC = 165KM ;)

Jasna sprawa, ale wiemy jakie kwiatki można spotkać w egzaemplarzach "mozaikowych" - dane z ogłoszenia nie zawsze odpowiadają rzeczywistości.

Znawcy modelu z pewnością rozpoznają typ motoru po wyglądzie.

Więc jak - jestli to SOHC?

:)

policz wałki na głowicy - widać przetłoczenia na osłonie rozrządu

z tego ujęcia foty...., jak to zwykł mawiać "Złomek" ....silnik jak silnik :P

Dziękuję za odpowiedzi.

To jedyne zdjęcie jakie mam od sprzedającego, nie mogę więc przed wizytą (400km w jedną strronę...) policzyć wałków.

silnik jak silnik

No nie powiedziałbym - to subaru boxer:) nawet jeśli dychawiczy 137KM.