Skocz do zawartości

Wypad do Izabelina na tor rallydrive


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś byłby chętny na spota w takim miejscu? http://rallydrive.pl/page2.html

 

warunki są boskie możnaby w jakiś dogodny dzień wyskoczyć na godzinkę lub dwie i poganiać.

 

Co wy na to , badam zainteresowanie. Jak będzie mierne to kij wam w oko sam sobie pojadę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej chciałem swoim pojeździć, ale w innym wątku ktoś zwrócił uwagę ze głośnych aut nie przyjmują. Jeśli to prawda to nie mam tam czego szukać :)

 

sam Pan Marcin O. ;) napisałe to na fejsie

ludzie okoliczni sie prują, że głośno - dlatego ja nawet tam nie startuję i zaraz bym te opony poprzestawiał :unsure:

o głośności nawet nie wspominam

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 6 do 22-iej kil kogo obchodzi jak głośny jest mój wydech na prywatnym terenie - to jakas bzdura.

 

nie wiem kto jest właścicielem terenu- czy nie jest wynajmowany itp.

nie wiem na jaką działalność dano zgode ale sasiad posesji ma zawsze prawo zgłosic zbyt głośne zachowanie które burzy jego spokój i ład patrz. utrudniają mu życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a mają hotel żeby dzien wczesniej przyjechać i się "aklimatyzować"

 

Hotel Stawisko - niecały kilometr stamtąd www.stawisko.com.pl

trochę dalej Hotel Wojskowej Akademii Technicznej http://www.wat.edu.pl/L000000/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=3

 

baaardzo chętnie, a hałasem mogą se d... podetrzeć. Auto ma przegląd? Jeżeli ma, tzn. spełnia normy hałasu, i tyle

 

Nieprawda. Właściciel sąsiedniej posesji może stwierdzić, że unoszący się pył nie pozwala mu na korzystanie z ogródka a hałas na otwarcie okna. Służę orzeczeniami sądowymi jeśli ktoś potrzebuje. Myślę, że skoro właściciel toru wystawił taką informację to dla dobra działalności, która daje mu pieniądze na chleb a klientom możliwość legalnej jazdy sportowej warto taką prośbę uszanować. Pomijam fakt, że w tamtej okolicy mieszka sporo wszelkiej maści byłych oficerów LWP, MO, SB, SW itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie dziwie sie tym sasiadom bo sam mieszkam ponad 2,5 km od tego toru i wieczorami doskonale slysze jezdzace tam auta.

Nie wydaje mi sie jednak by bylo to bardziej upierdliwe niz samoloty latajace z Bemowa.

 

Ja mieszkam prawie przy lotnisku i samolotów ani helikopterów nie słyszę a auta jak najbardziej. I to mimo kilku wysokich bloków po drodze. Szkoda, że Tor FSO nie został przystosowany do pojeżdżawek. Najgorsze jest to, że nikt nawet za kasę nie chce żadnego placu wynająć. Nie bo nie, najczęstsza odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...