Skocz do zawartości

Subaru XV SUV


Marcin Kusuah

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie jest to prowokacja,to ten post może świadczyć o tym że ludzie faktycznie są mało doinformowani o XV który jak słyszę od mojego dealera dopiero teraz zaczął się sprzedawać.Może to być wynikiem słabej promocji bo dla ludzi 90% suvów to Kaszaj a reszta to CRV,RAW i Kuga.Niedawno rozmawiałem ze znajomymi i Oni kompletnie nie wiedzieli że jest taki samochód jak Forester i że ma tak świetny napęd bo napewno by go nabyli zamiast Kugi.Subaru bardzo oszczędnie się reklamuje.To że my jesteśmy zakręceni na Subaru o niczym nie świadczy.Raz spotkałem się że ktoś patrząc na znaczek plejad po dłuższym namyśle zaryzykował:"Daihatsu?" :D Wracamy do starej prawdy,Subaru to auto dla świadomych nabywców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?" :D Wracamy do starej prawdy,Subaru to auto dla świadomych nabywców ;)

 

Subaru się reklamuje dość sporo w prasie motoryzacyjnej co by potwierdzało tę prawdę. Reklamy Forester i XV często widuje nie jest tak źle.

Edytowane przez Dobi1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna nawet nie wiedziałem, że subaru ma takiego SUV-a. Ciekawa rzecz... Widać ciągle idą z postępem. jak sądzicie, będzie mógł w przyszłości konkturować w tej kategorii aut?

 

jak też nie wiedzieliście o tym to można poczytac na http://www.mototarge...item,15019.html

Ja bym nazwał to reklamą tegoż portalu. :scenic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą nieświadomością to coś jest , bo do mnie klient wypalił ; fajny ten pana nissan, ja pytam jaki nissan a on mówi że na ramce pod rejestracją był napis nissan :facepalm: ja nawet na to nie zwróciłem uwagi że taką mam. Niektórzy ludzie gdyby nie napis na tylnej klapie to po znaczku na grilu nie wiedzieliby co to za marka. Dlatego te samochody najczęściej kupują ludzie świadomi wyboru. Ale gospodarz coś zamilkł :ph34r::twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

W/g aktualnych statystyk nasza strona jest na miejscu 77.162 w świecie, lub też 1.466 w Polsce

Strona Mototarget ma odpowiednio miejsca 979.670 / 22.987.

Nic więc dziwnego, że akurat Forum zostało wybrane jako możliwość niejakiego spopularyzowania strony autora wątku.

 

I tylko wyszło ...,trochę nie tak.

 

A jeżeli na stronie Mototarget pojawi się coś interesującego i na czasie - pewnie wszyscy poczytamy :P

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...